کد خبر: ۶۵۶۴۲۴۸
گروه : همدان » همدان
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۵
کاپیتان سابق تراکتورسازی تبریز:

کاپیتان سابق تیم تراکتورسازی تبریز گفت: در ماه های اخیر شرایطی پیش آمد که در شهری غیر از تبریز فوتبال بازی کنم و این را طرفداران پرشور تیم تراکتور سازی به خوبی می دانند.

بعد از تبریز در نصف جهان فوتبال را ادامه می دهمبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان؛  مهدی کیانیکاپیتان سابق تیم تراکتورسازی تبریز، در حاشیه حضور در کنار گلزار فوتبالیست شهید الله مراد نادری در روستای تکه نهاوند اظهار داشت: شما نوجوانان و جوانان خوب می دانید که مهدی کیانی با توکل به خدا و کمک گرفتن از ائمه معصومین و الگو قراردادن شهدای ورزشکار برای خود و بدون لابی و مدیر برنامه وارد فوتبال شد.

وی گفت: بهترین الگوی ورزشی من در زندگی و ورزش قهرمانی ورزشکاران و فوتبالیست های شهیدی مانند الله مراد نادری هستند که همه آرامش امروز ما حاصل مجاهدت های این عزیزان است.

وی افزود: در سال های پر فراز و نشیب حضور در تیم تراکتورسازی از لیگ دسته یک تا لیگ برتر در تمامی شرایط سخت زندگی و آب و هوای جوی سرد و گرم در کنار هواداران پرشور این تیم بودم ولی در این فصل اتفاقات فوتبالی به شکلی رقم خورد که دیگر نمی توانم در تبریز فوتبال بازی کنم و باید به نصف جهان بروم.

فوتبالیست اهل نهاوند اظهار داشت: واقعا طرفدار تیم تراکتور در جهان کم نظیرند ولی آنها شرایط را بهتر از من کیانی می دانند وبه همین خاطر این فصل را در سپاهان سپری می کنم و شاید روز دوباره به کنار شما برگردم.

کیانی گفت:فوتبالیست شهید الله مراد نادری که در دو سنگر ورزش و رسانه ملی برای حفظ ارزش های اسلامی و انقلابی به مبارزه با دشمن بعثی و صهیونیستی پرداخت و در این راه جان عزیز خود را فدای مردم و انقلاب کرد وبه شهادت رسید.

کاپیتان سابق تیم تراکتورسازی تبریز اظهار داشت: مردم و جوانان عزیز روستای تکه بدانید که روستای سرافراز شما با تقدیم دو ورزشکار و فوتبالیست شهید به همراه یک فرمانده و سردار شهید دین بزرگی را به انقلاب و اسلام ادا کرده تا امروز من و همه شما در کمال آرامش در استادیوم ها فوتبال بازی و تماشا کنیم و این در سایه امنیتی است که برای ما به وجود آمده است.

کیانی افزود: به احترام دوفوتبالیست و سردار شهید روستای تکه هر وقت کار تسطیح زمین فوتبال را شروع کردید من هم مبلغ ۵۰میلیون ریال کمک می کنم تا قدم کوچکی در راه اهداف و آرمانهای شهدا برداشته باشم.

وی گفت: حضرت امام خمینی(ره) بنیان گذار جمهوری اسلامی نوجوان و جوانان امثال شهید نادری و پیرزادی ها را پرورش داد که با توجه به علاقه ای که به ورزش و فوتبال داشتند ولی به ندای رهبر خود لبیک گفتند و با انتخاب شهادت راه خود ادامه داد.

کیانی بیان کرد: عمر دوره قهرمانی یک ورزشکار بسیار کوتاه است ولی شهدای ورزشکار و فوتبالیست امثال شهید نادری برای همیشه در قلب مردم به عنوان یک قهرمان واقعی جای دارند.

انتهای پیام/ص.ف

در نصف جهان فوتبال را ادامه می دهم

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر