کد خبر: ۶۵۶۴۵۳۲
گروه : همدان » همدان
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۸
معاون عمرانی استاندار همدان عنوان کرد:

معاون عمرانی استاندار همدان بر لزوم توجه به امر سرمایه‌گذاری خارجی در همدان به عنوان پایتخت گردشگری آسیا تأکید کرد.

پایتخت گردشگری آسیا نیازمند سرمایه‌گذاری خارجیبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان؛ محمودرضا عراقی معاون عمرانی استاندار همدان  در شورای سیاستگذاری همدان پایتخت گردشگری کشورهای آسیایی«همدان ۲۰۱۸» با تأکید بر اینکه باید برنامه‌ها طبق اعتبارات اولویت بندی شود، اظهار کرد: هنوز برخی از کمیته‌ها برنامه‌های خود را ارائه نداده‌اند که باید هرچه سریعتر در این زمینه اقدام کنند.

وی با بیان اینکه امروز آخرین جلسه برای جمع‌بندی برنامه‌های دبیرخانه برای برنامه‌ریزی و ارائه برنامه‌ها به سازمان مدیریت برنامه و بودجه بود، افزود: دیگر نمی‌توان منتظر بود و کمیته‌های دیگر اگر برنامه خود را نرسانند در ادامه باید خود پیگیر سایر موارد نیز باشند.

معاون عمرانی استاندار همدان با بیان اینکه روز یکشنبه هفته آینده برنامه‌های رویداد «همدان، ۲۰۱۸» به سازمان مدیریت برای جذب اعتبارات ارائه می‌شود، گفت: همه کمیته‌ها باید برنامه‌های خود را ارائه دهند که برنامه‌ریزی شود.

عراقی ضمن ابراز رضایت از اقدامات کمیته اطلاع‌رسانی، کمیته زیرساخت، کمیته اقتصادی، کمیته رویداد بین‌المللی بیان کرد: در کمیته علمی رویداد «همدان؛ ۲۰۱۸» ۵۰ درصد کار را پیش رفته و کمیته فرهنگی هنوز کاری از پیش نبرده است.

وی رویداد ۲۰۱۸ را امتیاز بزرگی برای معرفی در ابعاد ملی و بین‌المللی برشمرد و گفت: در شهرستان‌ها نیز باید برنامه‌هایی باشد که خود آنها نیز در ارائه برنامه باید دست به کار شوند.

معاون عمرانی استاندار همدان با تأکید بر اینکه شهرداری نیز کارهای خوبی در راستای این رویداد گردشگری انجام داده است، گفت: در زمینه تبلیغات نیز با توجه به اینکه شهرداری ریاست کمیته تبلیغات را دارد باید ظرفیت گردشگری همدان به خوبی تبلیغ کرده و به رخ همگان بکشاند.

عراقی با اشاره به ابلاغ اعتبارات ۱۰ میلیارد تومانی رویداد «همدان، ۲۰۱۸» یادآور شد: امیر خجسته نماینده مردم همدان در مجلس نیز پیگیر تخصیص ۲ میلیارد تومان دیگر برای رویداد «همدان؛ ۲۰۱۸» هست که هر دو مبلغ برای تخصیص پیگیری می‌شود.

وی به اهمیت توجه به امر سرمایه‌گذاری در همدان اشاره کرد و گفت: در این همایش باید بتوانیم علاوه بر شناساندن همدان چندین تفاهم‌نامه مهم اقتصادی نیز در راستای سرمایه‌گذاری در همدان داشته باشیم.

عراقی در پایان بر افزایش ساعات بازدید موزه‌ها و اماکن دیدنی همدان و باز بودن در روزهای تعطیل تأکید کرد و گفت: با توجه به اینکه در ساعات عصر و خنکی هوا میزان بازدید گردشگران و حتی خود همدانی‌ها افزایش می‌یابد بنابراین لازم است که اماکن ساعات بازدید را تغییر دهند.

انتهای پیام/د.ا

توجه به سرمایه‌گذاری در پایتخت گردشگری آسیا

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر