کد خبر: ۶۵۶۴۹۶۱
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۶

سرپرست سازمان صنعت و معدن تجارت جنوب کرمان گفت: معین اقتصادی شهرستان کهنوج جزو شرکت‌های توانمند ملی است.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، مسلم مروجی فرد سرپرست سازمان صنعت و معدن و تجارت جنوب کرمان در جلسه بررسی موضوعات سرمایه گذاری در حوزه‌های صنعتی و معدنی شهرستان کهنوج به توضیح اقدامات انجام شده در حوزه‌های صنعتی و معدنی این شهرستان پرداخت و گفت: پتانسیل‌های فراوانی خصوصاً در حوزه‌های معدنی و صنایع معدنی در این شهرستان وجود دارد که زمینه‌های خوبی برای سرمایه گذاری در این حوزه‌ها را داراست.

وی افزود:  معین اقتصادی شهرستان کهنوج جزو شرکت‌های توانمند ملی می‌باشد که امیدواریم با توجه و سرمایه گذاری به حوزه‌های اقتصادی، گام‌های مهمی برای رشد و توسعه این شهرستان برداشته شود.

مروجی فرد تصریح کرد: سازمان صنعت و معدن و تجارت جنوب کرمان آمادگی همکاری با معین اقتصادی جهت حل مشکلات منطقه و کمک به آبادانی این شهرستان را دارد.

همچنین نماینده معین اقتصادی کهنوج گفت: این موسسه با هدف پیشرفت شهرستان کهنوج در زمینه‌های مختلف به عنوان معین اقتصادی در سال گذشته به شهرستان کهنوج ورود کرده و برنامه‌های مختلفی برای کار در این شهرستان دارد.

وی افزود: فرصت‌های سرمایه گذاری در این شهرستان در حوزه‌های معدنی بکر بوده و با توجه به پتانسیل‌های بالای معدنی، این موسسه آمادگی سرمایه گذاری در حوزه‌های کرومیت، مس و تیتانیوم را دارد.

جلسه بررسی موضوعات سرمایه گذاری در حوزه‌های صنعتی و معدنی شهرستان کهنوج با حضور معین اقتصادی این شهرستان در دفتر سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب استان کرمان برگزار شد.
انتهای پیام/ی

لزوم سرمایه گذاری در معادن جنوب کرمان

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر