کد خبر: ۶۵۶۵۰۴۱
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۳

فرماندار شهرستان جیرفت گفت: ساعت کار ادارات در این شهرستان از یک شنبه ۲۷ خرداد تغییر می‌کند و پیگیر تعطیلی ادارات در روز‌های پنجشنبه هستیم.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان،احمد امینی روش فرماندار جیرفت گفت:با توجه به گرمای هوا در این شهرستان ساعات کاری ادارات صبح‌ها یک ساعت به عقب کشیده شد و ظهر یک ساعت زودتر تعطیل می‌شوند دستورالعمل این امر به ادارات ابلاغ شده و از یک شنبه ۲۷ خرداد در تمامی ادارات اعمال می‌شود، این امر صرفا بخاطر جبران ولتاژ برق و دمای هواست.

وی افزود:اوج گرمای هوا از ساعت ۱۳:۳۰ تا ۱۶ است که این ساعات اوج مصرف برق است و ماده ۷ قانون بخاطر تعطیلی ادارات است که در این ساعات ادارات تعطیل هستند.

امینی روش گفت::همراه با فرمانداران جنوب نامه‌ای با سرپرست استانداری در جهت تعطیلی پنجشنبه‌های ادارات ارسال کردیم به محض موافقت اقدام خواهیم کرد.

فرماندار جیرفت تصریح کرد:سال گذشته ۲۰۶ ترانسفورماتور در شهر جیرفت نصب شده تا در تابستان با افت ولتاژ کمتر و درواقع با این مشکل مواجه نشویم و همچنین ۲۶۴ ترانس برق در کل شهرستان نصب کردیم و در حال حاضر هیچ گونه مشکل افت ولتاژ برق نداریم.
انتهای پیام/ی

تعطیلی ادارات براثر گرمای هوا در جیرفت

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر