کد خبر: ۶۵۶۵۰۶۵
گروه : سمنان » سمنان
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۷
مدیرکل کمیته امداد استان سمنان:

سیدجواد رضوی گفت : در یک سال گذشته 491 میلیون تومان زکات در استان سمنان جمع‌آوری‌شده است.

344 پایگاه جمع‌آوری زکات فطریه در استان سمنان سامان‌دهی شدبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان ، سید جواد رضوی مدیرکل کمیته امداد استان سمنان گفت : در یک سال گذشته مردم استان سمنان مشارکت خوبی را در حوزه پرداخت زکات داشتند و پیش‌بینی می‌شود امسال نیز رشد قابل‌توجهی در میزان مشارکت‌های مردمی در پرداخت زکات فطریه ایجاد شود.

وی در ادامه با اشاره به اینکه در یک سال گذشته بالغ‌بر 454 میلیون تومان زکات فطریه عام در استان سمنان جمع‌آوری شد تصریح کرد: زکات فطریه سادات مردم این منطقه درمجموع 37 میلیون تومان بود.

رضوی با تأکید بر اینکه کمیته امداد استان تا دورترین نقاط استان و مناطق روستایی را برای شناسایی و حمایت از افراد نیازمند سامان‌دهی می‌کند بیان کرد: درمجموع 12 هزار خانوار معادل بیش از 23 هزار نفر از استان سمنان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) هستند.

مدیکل کمیته امداد استان سمنان گفت: از این تعداد 2 هزار و 400 نفر دانش‌آموز،472 نفر دانشجو، یک هزار و 500 کودک دانش‌آموز غیر یتیم و بالغ‌بر یک هزار یتیم و یک هزار نفر بیمار صعب‌العلاج و خاص تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) استان سمنان هستند.

انتهای پیام / گ

بیش از 23 هزار نفر از استان سمنان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) هستند

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر