کد خبر: ۶۵۶۵۱۰۴
گروه : خوزستان » اهواز
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۹
در سال تحصیلی جاری؛

رئیس اداره آموزش و پرورش کارون گفت: در سال تحصیلی 97-98 بیش از 3 هزار دانش آموز کارونی وارد پایه هفتم می شوند.

عزیز مزرعه، رئیس اداره آموزش و پرورش کارون در گفتگو با خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، به تشکیل ستاد نظارت بر ثبت نام دانش آموزان در این شهرستان با هدف نظارت بر نحوه ثبت نام دانش آموزان تشکیل اشاره کرد و بیان داشت: در سال تحصیلی جاری بیش از 3 هزار دانش آموز وارد پایه هفتم می شوند.

وی با بیان اینکه دوره آموزش متوسطه نقش مهمی در شکل‌ گیری آینده دانش آموزان دارد تصریح کرد: با توجه به ویژگی های خاص این دوره تحصیلی، همواره دوره متوسطه نقطه توجه و دغدغه صاحب نظران تعلیم و تربیت است.

مزرعه، زمان آغاز ثبت نام پایه هفتم متوسطه را پس از اعلام نتایج امتحانات نوبت دوم در روزهای آینده عنوان کرد و اظهار داشت: با توجه به آمار خروجی های پایه ششم ابتدایی، پیش بینی می گردد بیش از یکهزار و 600 دانش آموز دختر و بیش از یکهزار و 500 دانش آموز پسر در پایه هفتم مدارس متوسطه اول شهرستان کارون ثبت نمایند.

رئیس اداره آموزش و پرورش کارون اعمال محدوده سکونت برای ثبت نام دانش آموزان را از جمله شرایط مهم ثبت نام ذکر و اذعان کرد: دبیرستان صداقت واقع در جاده کوت عبدالله، جنب دبستان شهید صمدی بعنوان ستاد نظارت ثبت نام در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام/گ

آغاز ثبت نامه دانش آموزان

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر