کد خبر: ۶۵۶۹۶۷۶
گروه : اجتماعی » شهری
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۵
عضو هيئت رئيسه شورای شهر در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

نژادبهرام با اشاره به ناممکن بودن ساخت پلاسکو بیشتر از ۷ طبقه گفت: قرار است که مشکل تعداد طبقات با پراکندگی آن‌ها در سطح حل شود.

طبقات پلاسكو در سطح پراكنده مي‌شوندزهرا نژادبهرام عضو شورای شهر تهران در گفتگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به اطلاعیه استانداری تهران مبنی‌بر كلنگ‌زنی نمادین پلاسكو گفت: قرار شده که مالك پلاسكو جهت كسب پروانه ساخت مدارك مربوطه را به شهرداری ارسال كند.

عضو شورای شهر تهران با اشاره به اعلام آمادگی سازمان میراث فرهنگی و شهرداری منطقه جهت همكاری‌های لازم، تأكید كرد: مالك ساختمان باید مدارك لازم را هرچه زودتر جهت صدور پروانه ساخت ارسال كند.

نژادبهرام با بیان اینكه بعید میدانم كلنگ‌زنی نمادین بوده باشد، اظهار كرد: استانداری خواسته با اینكار پا پیش گذارد تا این اتفاق زودتر رخ دهد، زیرا در حال حاضر 17 ماه از ریزش پلاسكو گذشته و اتفاقی رخ نداده است.

وی با بیان اینكه قرار بود مشكل تعداد طبقات با پراكندگی آنها در سطح زمین حل شود، گفت: محل ساختمان پلاسكو در بافت مركزی شهر است و از این جهت رعایت استانداردهایی كه برای بافت مركزی شهر در نظر گرفته شده، بسیار مهم است.

نژادبهرام با اشاره به ناممكن بودن ساخت پلاسكو بيشتر از 7 طبقه گفت: قرار است كه مشكل تعداد طبقات با پراكندگی آنها در سطح حل شود. بعید می‌دانم تعداد واحدهای پلاسكو نسبت به قبل افزایش یابد، ولی اگر نتوانند به همان تعداد سابق واحد تأمین كنند، مجبور هستند كه واحدهای بیشتری بسازند تا سرقفلی داران پلاسكو به ملك خود برسند.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر