کد خبر: ۶۵۷۰۵۹
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۰ - ۱۰:۵۰
رودهن/ شهردار دماوند؛

شهردار دماوند گفت: حفظ آثار و ارزشهای دفاع مقدس یک ضرورت اجتماعی است و شهرداری دماوند آمادگي همكاري و تعامل بيش از پيش در راستاي اشاعه فرهنگ ايثار و شهادت را در این شهر دارد.

مرتضی همتی در گفت و گو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران شهيد را حاصل يك تربيت و فرهنگ غني دانست و افزود: تكريم والدين شهدا يك وظيفه مهم است كه مغفول مانده و به درستي به آن پرداخته نشده است.

وی با بیان اینکه اگر شهيد و شهادت را يك ارزش والاي انساني بدانيم اين ارزش در دامان پدرها و مادران شهدا ايجاد و پرورش يافته است، تصریح کرد: تكريم اين نسل كه متاسفانه در كهنسالي بسر مي برند از واجبات كار در حوزه ايثار و شهادت می باشد.
شهردار دماوند با اشاره به نقش و اهميت ترويج فرهنگ ايثار و شهادت در رشد فرهنگ شهروندي خواستار ورود افراد متخصص و كارشناس به اين حوزه مهم براي كار كارشناسي شد.
همتی مجموعه اقدامات صورت گرفته توسط شهرداري دماوند در اين زمينه را وظيفه اعتقادي دانستنست و خاطر نشان کرد: امروزه حفظ و ترويج آثار و ارزشهاي دفاع مقدس يك ضرورت اجتماعي است که شهرداری دماوند با نصب تابلو تمثال شهدای شهر دماوند و همچنين نامگذاري يكي از معابر سطح شهر بنام شهيد اقتدار سردار "تهراني مقدم" در آينده نزدیک در این راستا قدم برداشته است.


کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر