کد خبر: ۶۵۷۵۰۷۵
گروه : سیاسی » مجلس
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۱
۰۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۱
کد خبر : ۶۵۷۵۰۷۵
گروه : سیاسی » مجلس
باشگاه خبرنگاران جوان گزارش می دهد؛

واکنش ها نسبت به لغو حضور مدافع سابق تیم ملی فوتبال اسپانیا در برنامه ۲۰۱۸ شبکه سه ،حاشیه‌هایی را در چند روز اخیر در فضای ورزشی و حتی سیاسی کشور به دنبال داشته است.

به گزارش حوزه مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، در پی لغو حضور "کارلوس پویول" در برنامه زنده شبکه سه سیما، نوک پیکان انتقاد برخی از رسانه‌ها، شخصیت‌های ورزشی و حتی یکی از نمایندگان مجلس به سمت مدیریت رسانه ملی چرخید، اما در همین حال، بسیاری اعتقاد دارند در شرایط کنونی اقتصاد کشور، صرف هزینه‌های هنگفت برای حضور میهمانان برنامه‌های تلویزیونی چندان عاقلانه نیست.

دعوت از مدافع سابق تیم ملی فوتبال اسپانیا و لغو حضور او در برنامه ۲۰۱۸ شبکه سه حاشیه‌هایی را در چند روز اخیر در فضای ورزشی و حتی سیاسی کشور به راه انداخت، اما بسیاری از صاحب نظران در امور کلان کشور می‌پرسند "هزینه این میهمانی‌های تلویزیونی به نفع کیست؟ مخاطب یا ... ".

دعوت از بازیکن خارجی به چه بهایی؟

علی مطهری عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی اخیرا در نامه‌ای به رئیس سازمان صدا و سیما از رویه‌ای که در این ماجرا در پیش گرفته شده انتقاد کرده است، اما همکاران وی در مجلس شورای اسلامی معتقدند برخورد صدا و سیما با این موضوع درست بوده و نیاز به پرداخت‌های میلیونی برای حضور بازیکنان خارجی در برنامه‌های ورزشی نیست.

تبلیغ تیم ملی اسپانیا به جای روحیه دادن به مردم ایران

محمدعلی پورمختار، عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی در واکنش به حاشیه‌های ایجاد شده برای رسانه ملی به خاطر جلوگیری از دعوت از کارلوس پویول، بازیکن سابق تیم ملی اسپانیا در برنامه ۲۰۱۸ گفت: رسانه ملی، رسالت انقلابی بر عهده دارد و وظیفه‌اش این است که ارزش‌های انقلاب اسلامی و اعتقادات مردم مسلمان را در داخل و خارج از کشور تبلیغ و ترویج کند، اما درست در شب بازی ایران و اسپانیا، دعوت از بازیکن سابق این تیم برای حضور در برنامه ۲۰۱۸، بیشتر تبلیغ تیم ملی اسپانیا بود تا اینکه به مردم و بازیکنان تیم ملی ایران، روحیه بدهد.

دعوت از بازیکن خارجی به چه بهایی؟

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی با اشاره به انتشار خبر پرداخت رقم ۹۰ هزار یورویی برای حضور نیم ساعته بازیکن سابق تیم ملی اسپانیا در برنامه تلویزیونی در شرایط خاص اقتصادی کشور خاطرنشان کرد: این روز‌ها در حالی که بیماران صعب العلاج به خاطر تحریم‌ها نمی‌توانند دارو‌های مورد نیاز خود را تامین کنند، خروج ارز از کشور با این بهانه، منطقی و عقلانی نیست.

پورمختار به نامه علی مطهری به دکتر علی عسکری رئیس رسانه ملی برای جلوگیری از حضور کارلوس پویول واکنش نشان داد و این اقدام نایب رئیس اول مجلس را غیرمنطقی عنوان کرد.

حاشیه سازی‌های غیرمنطقی برای رسانه ملی

حجت الاسلام و المسلمین احد آزادی خواه، سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی نیز با اشاره به نامه انتقادآمیز علی مطهری به رئیس رسانه ملی برای جلوگیری از حضور کارلوس پویول، بازیکن سابق تیم ملی اسپانیا در برنامه ۲۰۱۸ گفت: اقدام شایسته رئیس، معاونین و مدیران ارشد رسانه ملی برای جلوگیری از حضور کارلوس پویول و پرداخت هزینه میلیاردی برای حضور نیم ساعته او در این برنامه، تصمیم مبنایی و راهبردی بود و جای قدردانی دارد.

دعوت از بازیکن خارجی به چه بهایی؟

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی به هجمه‌های سنگین علیه رسانه ملی برای ممانعت از حضور کارلوس پویول به بهانه‌های نظیر تنگ نظری مدیران و یا ظاهر بازیکن سابق تیم ملی اسپانیا اشاره کرد و افزود: بررسی‌های نمایندگان مجلس نشان می‌دهد که هزینه‌های کلان میلیاردی و غیرضروری برای حضور این بازیکن اسپانیایی، مانع اصلی حضور او در رسانه ملی بود.

آزادی خواه سپس به بودجه ناچیز و عملی نشدن تعهدات دولت در قوانین برنامه ششم توسعه و بودجه سال ۹۷ برای تامین هزینه‌های رسانه ملی اشاره و تصریح کرد: رسانه ملی موظف شده است که ۵۰ درصد از بودجه سالانه خود را از محل آگهی‌های بازرگانی و برنامه‌های مشارکتی تامین کند و بر همین اساس، ضروری است تا مدیران ارشد صداوسیما از اقدامات پرهزینه و غیرضروری، اجتناب کنند.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس تاکید کرد: در هر موضوعی باید قضاوت‌ها در مورد رسانه ملی منصفانه باشد.

دعوت از بازیکن خارجی به چه بهایی؟

اقدام منطقی رسانه ملی برای پرداخت نکردن هزینه‌های میلیاردی به بازیکن سابق تیم ملی اسپانیا

احمد امیرآبادی فراهانی، عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی هم در واکنش به نامه علی مطهری به رئیس رسانه ملی در این خصوص گفت: دعوت از بازیکن سابق تیم ملی اسپانیا برای شرکت در برنامه ۲۰۱۸ و پرداخت رقمی معادل نود هزار یورو بابت حضور نیم ساعته او در این برنامه، اقدامی غیرمنطقی و به دور از عقلانیت است.

عضو هیئت رئیسه مجلس با اشاره به اینکه صدا و سیما در بودجه ۹۷ ملزم به تامین نیمی از مخارج خود از طریق آگهی است گفت: در حالی که در کشور، بازیکنان و کارشناسان مطرح بین المللی داریم، بهتر است به جای دعوت از بازیکنان و کارشناسان خارجی و صرف هزینه‌های کلان، از استعداد‌های داخلی در این زمینه استفاده کنیم.

امیرآبادی فراهانی تاکید کرد: در شرایط کنونی اقتصادی کشور و هجمه سنگین رسانه‌های معاند فارسی زبان، بودجه صداوسیما با داشتن شبکه‌های رادیویی و تلویزیونی ملی، استانی و برون مرزی، نزدیک به ۲ هزار میلیارد تومان است در حالی که رسانه‌های معاند فارسی زبان که از حمایت‌های مالی «رابرت مرداک» صهیونیست برخوردار هستند، سالیانه بیش از ۲۴ هزار میلیارد تومان بودجه دارند و ما با توجه به این میزان بودجه برای پرداخت‌های میلیاردی برای حضور چند دقیقه‌ای یک بازیکن خارجی چه توجیهی داریم؟

دعوت از بازیکن خارجی به چه بهایی؟

افزایش هزینه‌های اجتماعی، سیاسی و اقتصادی علیه رسانه ملی

غلامرضا تاجگردون، رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس نیز، لغو حضور کارلوس پویول، بازیکن سابق تیم ملی اسپانیا در برنامه ۲۰۱۸ را اقدامی قابل تحسین از سوی دکتر علی عسکری و معاونین و مدیران ارشد رسانه ملی عنوان کرد و گفت: با توجه به اینکه در شرایط خاص اقتصادی در کشور قرار داریم، دعوت از بازیکنان سابق فوتبال کشور‌های مختلف و هزینه میلیاردی بابت حضور آنها در برنامه‌های تلویزیونی، اقدامی غیرمنطقی بود و از همه مهمتر، تحلیل‌های ارائه شده توسط ساموئل اتوئو و یا سایرین، هیچگونه برتری‌ نسبت به تحلیل کارشناسان داخلی از فوتبال نداشت و اطلاعات جدیدی به مخاطبان ارائه نداد.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه خروج ارز از کشور آن هم در شرایط فعلی اقتصادی به بهانه دعوت از فوتبالیست‌ها و یا کارشناس‌های بین المللی فوتبال، هزینه‌های اجتماعی، سیاسی و اقتصادی کشور را افزایش می‌دهد تاکید کرد: بهتر بود مجری و کارشناس برنامه ۲۰۱۸ قبل از دعوت از بازیکن سابق تیم ملی اسپانیا، تمامی جوانب را می‌سنجید تا مانع از حاشیه سازی علیه رسانه ملی شود.

دعوت از بازیکن خارجی به چه بهایی؟

اقدام قابل تحسین رسانه ملی برای جلوگیری از حضور پویول در برنامه ۲۰۱۸

عزیز اکبریان، رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس هم در واکنش به نامه علی مطهری خطاب به رئیس رسانه ملی برای جلوگیری از حضور کارلوس پویول گفت: هزینه اعلام شده برای حضور نیم ساعته بازیکن سابق تیم ملی اسپانیا در برنامه تلویزیونی ۲۰۱۸ بسیار بالا بود و هزینه کردن این مبلغ در شرایط کنونی اقتصاد کشور مناسب و توجیه پذیر نیست.

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس خاطرنشان کرد: بهتر است به جای صرف هزینه‌های کلان برای دعوت از یک فوتبالیست خارجی این هزینه‌ها صرف دعوت از فوتبالیست‌های موفق داخلی شود.

اکبریان، اقدام رسانه ملی برای جلوگیری از حضور کارلوس پویول، بازیکن سابق تیم ملی اسپانیا در برنامه ۲۰۱۸ را به موقع و ارزنده توصیف کرد و گفت: اینکه در رسانه‌ها عنوان شده بود که هزینه‌های حضور فوتبالیست سابق تیم ملی اسپانیا قرار بود از طریق اسپانسر‌ها تامین شود، با توجه به شرایط اقتصادی کشور و همچنین موضوع خروج ارز، قابل قبول نیست.

اکبریان، هزینه‌های میلیاردی بابت انتخاب و تمدید قرارداد کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی فوتبال را یکی از بهترین اقدامات صورت گرفته در کشور تا به امروز عنوان کرد افزود: کارلوس کی روش یکی از بهترین مربی‌های فوتبال دنیاست و حاصل هزینه کردن برای مدیریت و موفقیت تیم ملی فوتبال کشورمان را در موفقیت‌های اخیر تیم ملی فوتبال مشاهده می‌کنید. این در حالی است که هزینه کردن ارقام میلیاردی برای دعوت از کارشناسانی که هیچ اثری در موفقیت تیم ملی فوتبال ندارند، اساساً درست و منطقی نیست.

دعوت از بازیکن خارجی به چه بهایی؟

رفتار درست صداوسیما در مواجهه با موضوع حضور کارلوس پویول در ویژه‌برنامه ۲۰۱۸

محسن کوهکن در واکنش به نامه علی مطهری در انتقاد از رسانه ملی در ماجرای لغو حضور پویول در برنامه ۲۰۱۸ اظهار کرد: این حرکت رسانه ملی اقدامی کاملاً درست و بجا بوده و با صراحت از آن دفاع می‌کنم.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی گفت: اگر صداوسیما برخلاف این عمل می‌کرد حتما از سوی نمایندگان مجلس و مردم هدف انتقاد قرار می‌گرفت.

این نماینده مردم در مجلس با یادآوری این نکته که در شرایط کنونی مردم تحت فشار اقتصادی هستند و هزینه میلیاردی برای حضور یک میهمان در برنامه برای آنها جای سوال دارد، گفت: این روز‌ها فوتبال برای مردم یک اولویت روانی و ملی است و ما نیز همراه مردم برای ورزشکاران آرزوی موفقیت می‌کنیم، اما خود مردم نیز دوست ندارند بابت حضور یک بازیکن خارجی هرچند مطرح و سرشناس رقمی هزینه شود که توجیه پذیر نیست و در صورت صرف این هزینه مردم صداوسیما را زیر سوال می‌بردند.

این نماینده مجلس تصریح کرد: در زمانی که یک اداره دولتی در شهرستان برای تعمیرات ضروری اش مجبور است به جای بودجه، اوراق قرضه دریافت کند هزینه میلیاردی برای حضور یک بازیکن فوتبال خارجی توجیه پذیر نیست.

وی با تأکید مجدد بر اینکه صحبت‌های علی مطهری در شأن جایگاه وی نبود، تصریح کرد: من در اغلب اوقات نظرات ایشان را تایید کرده‌ام و به دیدگاهشان احترام می‌گذارم، اما موضع گیری اخیر وی در جایگاه نایب رئیس مجلس درست نبود و انتظار می‌رفت با دقت بیشتری رفتار صداوسیما را بررسی می‌کرد و دلیل آن را متوجه می‌شد.

دعوت از بازیکن خارجی به چه بهایی؟

با رفتار‌های تبلیغاتی لذت و شیرینی جام جهانی را برای مردم تلخ نکنیم

عبدالرضا مصری دیگر نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت اتخاذ رفتاری متقابل در فضای بین الملل اظهار کرد: حضور بازیکنان فوتبال خارجی در برنامه‌های تلویزیونی همواره مورد توجه مخاطبان بوده است و ممکن است یک برنامه تلویزیونی برای جذب مخاطب دست به این اقدام بزند، اما در صورتی این رفتار قابل قبول است که این اتفاق یک طرفه نباشد و طی یک تفاهم نامه هر دو طرف از حضور بازیکنان و ستاره‌های فوتبال بهره ببرند.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: با دعوت از پیشکسوتان فوتبال خودمان در برنامه‌های تلویزیونی به جای صرف هزینه‌های گزاف، مخاطب را شاد کنیم.

وی تاکید کرد: صداوسیما همواره تلاش کرده تمهیدات منحصر به فردی داشته باشد و در این دوره از پخش بازی‌های جام جهانی نیز توانسته به بهترین شکل بازی‌ها را پخش کند، اما اقدام به موقع این رسانه در مواجهه با عدم حضور کارلوس پویول در یک برنامه تلویزیونی ارزشمند و شایسته قدردانی است.

نماینده مردم کرمانشاه با اشاره با اینکه در رده بندی جهانی، ایران از بازیکنان مطرحی، چون علی دایی برخوردار است گفت:چرا در ویژه برنامه‌های تلویزیونی کشور‌های مقابل با صرف هزینه‌هایی اینچنین از این بازیکنان دعوت نمی‌شود، اما در مقابل انتظار می‌رود پرداخت دستمزد‌های هنگفت برای حضوری نیم ساعته در برنامه‌های رسانه ملی توجیه پذیر باشد؟

عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه با تاکید بر توجه رسانه ملی به فوتبال بانوان بیان کرد: مطمئن باشید اگر آن حامی مالی و صداوسیما در مقام برگزار کننده، این هزینه را برای فوتبال بانوان که اکنون با مشکلات و سختی‌ها توانسته اند افتخار آفرینی کنند، صرف کند هم زمینه رشد این ورزش را در کشور مهیا کرده است و هم مورد توجه و رضایت مردم و مخاطبان قرار خواهد گرفت.

مصری یادآور شد: به نظرم این اتفاق در فضای افتخار آفرینی بازیکنان فوتبال ایران در روسیه چندان پررنگ نیست و نباید با این رفتار‌های تبلیغاتی یکدیگر را تضعیف و شادمانی مردم را تحت تاثیر قرار دهیم؛ چراکه برای مردم موفقیت ایران در جام جهانی اولویت بیشتری دارد تا جنجال‌های تبلیغاتی درباره حضور یک بازیکن خارجی.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با یادآوری به رفتار فدراسیون‌های اروپایی با ایران و تلاش آنها برای تضعیف ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ افزود: در شرایطی که ایران پیش از شروع بازی‌های جام جهانی هزینه حضورش را پرداخت کرده بود و انتظار داشت در بازی‌های تدارکاتی با تیم‌های قوی اروپایی بازی کند، با رد درخواست بازی با آنها روبه‌رو شد که این موضوع گامی برای تضعیف تیم ایران بود.

وی ادامه داد: در حالی که شرکت‌های اروپایی حتی حاضر نشدند کفش و پیراهن تیم ملی را تامین کنند و به تیم ایران امکانات لازم را بدهند، چرا باید با صرف هزینه گزاف از جیب مردم ایران و از بازیکنان آنان دعوت کنیم چند جمله که شاید به درد فوتبال کشور هم نخورد جلوی تلویزیون ایران بیان کنند و هزاران یورو دستمزد بگیرند.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۸۲
در انتظار بررسی: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۴
چرابعضی نمایندگان همیشه فکرمیکنند مرغ همسایه غازه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۴
خدایا به فریادمون برس
بهروز ايماني
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۴
هر روز امپول MS ميزنم. تو ماه 4 ميليون خرج دارو ميكنم. به خاطر افزايش قيمت بايد اماده بشم براي مرگ
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۴
نمیندگان عزیز به این شدت که دقدقه هزینه در برنامه ورزشی رو دارن به همون اندازه به فکر گرانی ونابسامانی بازار ارز و سکه و خودرو. و ... هستند ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۴
این تماینده ها واقعا نماینده ی مردم ایران هستند یا نماینده ی خارجی ها پویول اصلا کیه که نماینده های کشورمان گرفتارهای جامعه ی خودمان را ول کردند
ناشناس
|
Netherlands
|
۰۸:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۴
به داد ملت برسید که دارند از فقر و بیکاری تباه میشند همه مشکلات ملت شده حضور پویول تو برنامه ..
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۴
تورم کنترل بشه وایجاد اشتغال بشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۴
در خصوص افزایش قیمت حامل های انرژی توضیح بدن
السا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۴
ریشه کنی فقر در جامعه
علیرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۴
پول برق چن صد درصد گرون شد
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۴
چرا دعوت کردن؟؟؟؟؟؟؟
من
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۴
مطهری میز مجلس را تحویل بده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۴
مجلس بهتر است به حل مشکلات مهم مردم بپردازد نه این موضوع کم اهمیت . یعنی ما مشکلات دیگه ای نداریم توی مملکت که مجلس به این موضوع پرداخته ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۴
چرا جای جوانان تحصیل کرده و بیکارمان را افغانی ها گرفته اند ؟
شهروند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۴
اشتغال جوانان
ناشناس
|
United States
|
۰۶:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۴
رسیدگی به وضعیت بودجه تامین اجتماعی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۴
جلوی افزایش قیمت ها را بگیرید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۴
چه کار هایی برای اشتغال جوانان انجام شده
فرهنگی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۴
بهتره ازکارشناس خارجی دعوت نشه ، هرچند این پولها در هر صورت نصیب مردم مخصوصا محرومان نمیشه.
مردم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۴
ای داد وبیداد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۴
چه کار هایی برای اشتغال جوانان انجام شده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۴
همه قبول دارن که این هزینه ها نباید بشه اما حداقل کسی رو هم دعوت نکنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۴
علی برکت الله
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۴
اینجور که داره پیش میره فکر کنم واسه خرج پولمون هم باید از شماها اجازه گرفت.چقدر بدبختیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۴
تو این وضعیت تا الان ندیدم اینقدر نماینده در مورد مشکل مملکت نظر بدن!!! ، ولی برای یک غریبه باید اینطوری پیگیری بشه ؟؟؟؟!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۴
ایجاد اشتغال و رفع بیکاری از کشور
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۴
مردم از گشنگی تلف میشن اینا بفکر پویول و تلویزیون هستن بفکر ملت بیچاره باشین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۴
به فکر گرانی باشن
قاسم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۴
به فکر ملت باشید به فکر باشید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۴
رفع معظل بیکاری که مشکللات اجتماعی زیادی رو درپی داره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۴
افزایش حقوق و مشکلات گرانی را حل کنید
نامی
|
United Arab Emirates
|
۲۳:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۳
پویول ارزش جر و بحث کردن نداره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۳
ملت گشنه ان گشنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۳
چرا بقیه نماینده ها نظری ندادن؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۳
خواهشا بر قیمت ها نظارت داشته باشید
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۳
من کاری به پویول ندارم نماینده هابه جای اینکارا به دادمردمی برسن که زیرفشارگرونی چندبرابرشدن قیمتهادارن ازبین میرن.
قلی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۳
جای بسی تاسف
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۳
چراغی که خانه رواست به مسجد حرام است
امین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۳
600میلیون پول کمی نیست که به یک فوتبالیست خارجی بدین اونم فقط به خاطر حضورش. نه تخصص خودشو در اختیار ما قرار میده نه چیزی معقولانه نیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۳
به هر حال در برنامه شرکت نکرد ولی پولش رو گرفت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۳
به وضع بیکاری جوانان و شرایط اقتصادی هم رسیدگی کنید
گ
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۳
مسائل مهمتر از این پویول هم وجود داره
arash
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۳
90هزار یورو به من بدید بدم به دوستان تحصیل کرده بیکارم تا بزنن به کاسبی یا تولید شاید بتونن تشکیل زندگی بدن.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۳
این همه هر روز همه چی داره گرونتر میشه حالا این بنده خدا رو دعوتش کردن اومده اینجا بعد بهش میگن نمیتونی شرکت کنی خب از اول دعوتش نمیکردین . جلو گرونی ها رو بگیرین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۳
کاش نمایندگان از فکر پویول بیرون بیان و به فکر مردم باشن
املشی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۳
بجای اون باید پولش رو خرج محرومان جامعه کرد
ناشناس
|
Canada
|
۲۱:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۳
منم راضی نبودم انقدر پول هنگفت الکی تو جیبش بره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۳
رسانه ها خدمت رسان مردم هستند نباید زحمات آنها را با قدرنشناسی زیر پا گذاشت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۳
به فکر بیکاری و جوانان باشید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۳
منکه راضی نیستم حقم از بیت المال تو جیب اون بره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۳
پویول رو بیخیال قیمت دلار و سکه و بیکاری و گرانی رو بچسب
ناشناس
|
United States
|
۲۰:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۳
حرومش باشه پوولی رو که گرفته
ناشناس
|
Netherlands
|
۲۰:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۳
به وضعیت زنان سرپرست خانوار بیشتر رسیدگی بشه
ناشناس
|
Netherlands
|
۲۰:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۳
فکری به حال اوضاع اقتصادی کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۳
باسلام
بهترین کارانجام دادن چرابایدیک غریبه بیادداخل تلوزیون خودمون ماروتحقیرکنه بعدپول بگیره وبخنده به باختمون؟

من یک ایرانی هستم ونمیخام ملتم تحقیربشه چراماباید بازیکن اسپانیایی دعوت کنیم اونابایددعوت کنن بچه های ما پیش اسپانیا سرتربودن دیدین که ضربه سرطارمی چطورمثل موش آبکشیدشون کرد
پس به خودتون افتخارکنین اروپا هیچی نداره زنده بادوطن وسرزمین خودمون ایشاله فرداهم پرتغال شکست میخوره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۳
از بس فردوسی پور رودار تشریف دارن
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۳
به دادمون برسید اجناس 2.3 برابر شده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۳
نباید کاری کنیم که مهمان نوازی ایرانی ها زیر سوال رود
پاسخ ها
مازیار
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۳
اگه واقعا مهمان نوازیم باید به همه ی آدم ها یک جور نگاه کنیم
ناشناس
|
United States
|
۱۹:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۳
اینهمه ورزشکار وطنی بهتر و آگاه تر داریم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۳
پولشو بخش خصوصی میخواست بده ربطی به جیب مردم نداشت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۳
این پویول با این پولش وقت نمیکنه یه آرایشگاه بره

آخه با این موها...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۳
بیخیال این پوپول شوید
سجاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۳
به فکر مردم باشین مخصوصا جوانا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۳
پول مملکت را نباید به این راحتی هدر بدیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۳
اصلا نباید دعوتش می کردید
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۱۹:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۳
مگه مال مفت که راحت بریزیم به جیب این طرف
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۳
مشکلات گرونی را حل کنید مشکلات مردم خیلی مهمه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۳
خدا به دادمان برسه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۳
سلام علیکم
بنظر می رسد آقای فردوسی پور دنبال این است که با بازیکنان خارجی بیشتری برنامه اجرا کند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۳
ما مردم خواهان حضور پویول بودیم..
پاسخ ها
مازیار
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۳
شما خودت رو نمیخواد نماینده مردم معرفی کنی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۳
شما خودتو چند نفر حساب می کنی ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۳
با سلام، از نمایندگان محترم تقاضا دارم حالا که به فکر مردمم هستید بجای پرداختن به این موضوع فکری به حال معیشت و سفره مردم کنید که با گرانی های اخیر سخت و اسفناک شده
واقعا جای تاسف داره
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۳
برای معیشت مردم که اسپانسر پول نمیده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۳
یکمم به علل گرونی بپردازید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۳
داریم له میشیم زیر فشار گرونی خدایا خودت به دادمون برس
میلاد67
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۳
الان این موضوع خیلی مهمه...
به داد مردم برسید...تمام اجناس اساسی مردم دو برابر شده.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۳
.اصلا براي چي به تهران اومد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۳
.اصلا براي چي به تهران اومد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۳
این شخص اصلا نیومد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۳
ماشالله متخصص همه چیز هستند
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر