کد خبر: ۶۵۸۱۳۹
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۰ - ۱۱:۱۸
توسط انتشارات صدرا؛

انتشارات صدرا بیش از 50 عنوان از سری مجموعه آثار شهید مطهری را در دومین نمایشگاه کتاب حوزه عرضه کرده است.

به گزارش سرويس استان هاي باشگاه خبرنگاران، به نقل از ستاد خبری نمایشگاه‌های کتاب استان قم، غرفه انتشارات صدرا با بیش از 200 عنوان کتاب به عنوان تنها مرکز رسمی تولید و نشر آثار معلم شهید، مرتضی مطهری در دومین نمایشگاه کتاب حوزه حضور یافته است.
مجموعه آثار شهید مطهری یکی از پرطرفدارترین کتاب‌های چاپ شده توسط این ناشر است که در این نمایشگاه نیز با به روز آوری و انتشار بیش از 50 عنوان جدید در اختیار محققین و عموم بازدیدکنندگان قرار دارد.
فلسفه، تاریخ، مذهب و گرایشات مختلف دینی از مباحثی هستند که متفکر شهید آثار زیادی را در این حوزه‌ها تالیف کرده و در اختیار نسل جوان و جویای حقیقت قرار داده است و به گفته مسئولان غرفه انتشارات صدرا، بیشتر مخاطبان به دنبال کتاب‌های غیر فلسفی این دانشمند هستند.
«مسئله حجاب» از جمله آثاری است که با توجه به شرایط روز و نیاز جوانان، مورد توجه این قشر قرار گرفته و از فروش بالایی در خارج و داخل نمایشگاه برخوردار است.
یکی دیگر از کتاب‌های مورد علاقه محققین و حوزویان، مجموعه پنج جلدی «اصول فلسفه و روش رئالیسم» اثر جاویدان علامه طباطبایی و حاشیه نگاری شهید مطهری است که هر یک از آنها به صورت مجزا در این غرفه عرضه می‌شوند.
شایان ذکر است بیش از 80 درصد آثار شهید مطهری پس از شهادت او و به وسیله نوارهای سخنرانی و جلسات درس پیاده سازی و به زیور طبع آراسته شده‌اند./ر

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی