کد خبر: ۶۵۸۵۸۹۶
گروه : بوشهر » بوشهر
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۴

مدیر آموزش و پرورش دشتی استان بوشهر گفت: باشگاه کتاب خوانی 'گنتار' این شهرستان رتبه برتر جشنواره کشوری تجارب را کسب کرد.

باشگاه گنتار دشتی در جشنواره کشوری تجارب برتر شدبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر، احمد طیبیان مجرد گفت: لیلی زارعی مربی باشگاه‌های کتاب خوانی گنتار روستا‌های درازی و کوثر در جمع منتخبان جشنواره ملی تجارب و نوآوری قرار گرفت.

وی اضافه کرد: جشنواره تجارب و نوآوری‌های برتر انجمن‌های اولیا و مربیان با اهداف تقویت روحیه همکاری و مشارکت در اولیا و مربیان، ارتقای سطح کمی و کیفی فعالیت‌ها و برنامه ها، افزایش کارایی و اثربخشی انجمن‌ها و استفاده از تجارب موفق و بسط و گسترش در سطح مدارس برگزار می‌شود.

وی اضافه کرد: این جشنواره در ۲ بخش طرح‌های اجرایی و پیشنهادی در حوزه مشارکت اولیا و مربیان و آموزش و راهنمایی به اجرا در می‌آید.

طیبیان مجرد ادامه داد: طرح‌های ارسالی به دبیرخانه جشنواره واقع در انجمن اولیا و مربیان اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر درموضوعاتی از جمله بررسی افزایش مشارکت خانواده‌ها در فعالیت‌های آموزشی و تربیتی، مشارکت اولیا در فعالیت‌های فوق برنامه و برگزاری کارگاه آموزش خانواده بود که لیلی زارعی با ارائه طرح 'مشارکت اولیا در فعالیت‌های فوق برنامه با محوریت باشگاه‌های کتاب خوانی' منتخب کشوری این جشنواره شد.

انتهای پیام/م

باشگاه کتاب خوانی 'گنتار' این شهرستان رتبه برتر جشنواره کشوری تجارب را کسب کرد

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر