کد خبر: ۶۵۸۶۳۳۳
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۳

رئیس اداره ایمنی و ترافیک اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان غربی از قرار گرفتن ترمز در رتبه نخست بیشترین نقص شناسایی شده وسایل نقلیه سنگین و نیمه سنگین در خردادماه خبر داد.

ترمز در رتبه نخست عیب یابی وسایل نقلیه سنگین و نیمه سنگین فروغ فاریابی رئیس اداره ایمنی و ترافیک در گفت و گو با خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان  از ارومیه؛گفت: در خرداد ماه سال جاری افزون بر ۳۵۰۰ دستگاه انواع وسیله نقلیه سنگین و نیمه سنگین به مراکز معاینه فنی مراجعه کردند که از این تعداد بیش از ۳ هزار دستگاه خودرو در مرتبه اول و ۲۰۸ خودرو پس از اصلاح عیب قبول شده و تعداد ۲۲۱ خودرو هم از تست‌های مذکور رد شدند.

فاریابی افزود: در بین خودرو‌های مراجعه کننده به مراکز معاینه فنی خودروی کامیون به تعداد ۱۴۰۰ خودرو بیشترین تعداد را به خود اختصاص داده و همچنین در این مدت ۱۱۲ اتوبوس هم مورد معاینه فنی و مکانیزه قرار گرفته است.

رئیس اداره ایمنی و ترافیک اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان غربی ادامه داد: عیوب مربوط به ترمز بیشترین نقص را در این بین داشتند و همچنین در جریان تست‌های انجام شده میزان صدا، لغزش جانبی چراغها، کیلومتر شمار، ترمزها، فرسودگی بیش از حد و آج لاستیک در معاینه فنی و مکانیزه وسایل نقلیه سنگین و نیمه سنگین مورد بررسی و تست قرار میگیرد.

انتهای پیام/م

مراجعه ۱۴۰۰ کامیون به مراکز معاینه فنی خودروی

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر