کد خبر: ۶۵۸۶۵۰۹
گروه : زنجان » زنجان
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۱
افزایش دما از فردا در استان؛

مدیرکل منابع طبیعی استان زنجان با اشاره به افزایش دما در استان نسبت به آتش سوزی های احتمالی هشدار داد.

افزایش دما از فردا در استان / حریق در کمین جنگل ها و مراتع استان زنجانصرفی کارشناس هواشناسی استان زنجان در گفتگو با گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زنجان ؛گفت : از فردا شاهد افزایش دما در استان زنجان خواهیم بود .

خلیل آقاجانلو مدیرکل منابع طبیعی استان زنجان نیز در گفتگو با گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زنجان؛ با توجه به پیش بینی هواشناسی نسبت به افزایش دما و وزش باد در استان احتمال آتش سوزی در مراتع و جنگل های استان وجود دارد.

وی افزود: با توجه به افزایش دما در روزهای آینده ضروری است کشاورزان، دامداران، طبیعت‌گردان از روشن کردن آتش خودداری کنند .

مدیرکل منابع طبیعی استان زنجان ادامه داد:طبیعت گردان  و مسافران در صورت لزوم برای بر پا کردن آتش مکان مناسبی را برای اینکار انتخاب کنند و پس از ترک محل از خاموش شدن آتش اطمینان حاصل وخاکستر آتش را با آب و خاک کاملا خاموش کنند.

وی همچنین هشدار داد: دورریزی زباله های پلاستیکی وتجزیه با نور شدید آفتاب یک از مهمترین علل ایجاد آتش سوزی درمراتع است که باید مورد توجه قرارگیرد.

آفاجانلو از مردم استان خواست با مشاهده کمترین دود یا آتش سوزی بلافاصله با ماموران یگان حفاظت منابع طبیعی با شماره تلفن ۱۵۰۴ تماس بگیرند.

انتهای پیام/نهشدار نسبت به آتش سوزی در مراتع استان زنجان

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر