کد خبر: ۶۵۸۸۷۵۱
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۵

مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری خراسان جنوبی گفت: برای صدور مجوز فاینانس پروژه انتقال آب از دریای عمان و راه آهن این استان در حال پیگیری و مذاکره هستیم.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند ؛ حسینی مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری خراسان جنوبی گفت: یکی از برنامه های مهم در بحث جذب سرمایه گذاری خارجی استفاده از فاینانس برای خط انتقال آب دریای عمان است.


وی افزود : جزئیات آن پس از اینکه پیگیری ها پیشرفت بیشتری داشته باشد اعلام می شود.


مدیرکل دفتر جذب و حمایت سرمایه گذاری استانداری خراسان جنوبی افزود: پیشنهاد فاینانس برای راه آهن که بخشی از آن در مسیر خراسان جنوبی است اواخر اسفند ماه به شورای اقتصاد ارسال شده و در دستور کار این شورا قرار گرفته دارد.


وی اظهار داشت: با 2 نفر از سرمایه گذاران خارجی نیز در حال مذاکره هستیم که پس از صدور مجوز فاینانس مراحل سرمایه گذاری انجام شود.


حسینی با اشاره به برنامه های دولت برای جذب سرمایه گذار در استان گفت: دولت برای سرمایه گذاری خارجی از یک سطحی مثلا 300 هزار دلار به بالا مجوز اقامت صادر می کند و با توجه به تلاشی که در مرکز خدمات سرمایه گذاری انجام شود با امضای وزیر اقتصاد مجوزی ارائه که بر اساس آن اصل و سود سرمایه خارجی در ایران تضمین می شود.


حسینی یادآور شد: البته این تضمین فقط ریسک های غیر تجاری و اداری را شامل خواهد شد.

انتهای پیام /ک

استفاده از فاینانس برای خط انتقال آب دریای عمان است

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر