کد خبر: ۶۵۸۸۷۹۳
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۴

براساس اعلام راه آهن جمهوری اسلامی ایران بعلت تغییر ساعت کار ادارات استان تهران، اولین حرکت قطار هشتگرد به تهران از مبدا ساعت 4 و 10دقیقه و از کرج 4و44 دقیقه است که ساعت 5و35 دقیقه به تهران خواهد رسید.

حرکت اولین قطارازکرج به تهران ساعت4و44دقیقه استبه گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از راه آهن جمهوری اسلامی ایران، میرحسن موسوی معاون مسافری راه آهن گفت: با توجه به تغییر ساعات کار در شهر تهران، ساعت حرکت قطار های حومه ای در سه مسیر تهران- ورامین- پیشوا ، تهران-کرج- هشتگرد و تهران- اسلامشهر- پرند متناسب با آن تغییر داشته است.
 
وی اضافه کرد: بر این اساس، مسافران در این مسیرها می توانند قطارهایی داشته باشند که پیش از ساعت پنج و 15دقیقه به ایستگاه راه آهن تهران برسند.
 
وی افزود: این برنامه با توجه به اعلام استانداری تا پایان تیرماه ادامه داشته و قابل تمدید خواهد بود.
 
جدول برنامه زمانبندی حرکت قطارهای حومه ای به تفکیک مسیر در پایگاه اطلاع رسانی شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران (http://commuterrail.rai.ir) قابل دسترسی است.
 
گفتنی است، استانداری تهران باهدف کاهش مصرف انرژی، در بخشنامه ای ساعت کاری دستگاه های اجرایی این استان را تا پایان تیرماه جاری از ساعت 6 تا 14 و زمان فعالیت نهادهای شهرستان های استان را از 6:30 تا 13:30 اعلام کرده است.
 
انتهای پیام/
 

تغییر ساعت حرکت قطار ها در سه مسیر تهران- ورامین- پیشوا ، تهران-کرج- هشتگرد و تهران- اسلامشهر- پرند 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر