کد خبر: ۶۵۸۹۴۷۸
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۸
معاون هماهنگی، حقوقی و امور مجلس وزارت صنعت، معدن و تجارت:

معاون هماهنگی، حقوقی و امور مجلس وزارت صنعت، معدن و تجارت، راه موفقیت را در تولید و رونق دانست و گفت: وظیفه ما خوب انجام دادن کار در شرایط کنونی است.

راه موفقیت ما تولید و رونق تولید استبه گزارش خبرنگارگروه استان های باشگاه خبرنگاران جواناز مشهد، معاون هماهنگی، حقوقی و امور مجلس وزارت صمت گفت: راه موفقیت ما تولید و رونق تولید بوده و وظیفه ما در شرایط کنونی خوب انجام دادن کار است، فکر و اندیشه یک مدیر جهادی انجام کار به بهترین نحو است.

سید ضیاءالدین شجاعی برهان در مراسم افتتاح واحد صنعتی پارس سامان ایرانیان، افزود: تاکید مقام معظم رهبری بر اقتصادی درون زا و برون گراست و در همین راستا موضوع اقتصاد مقاومتی را مطرح کردند که در وزارت صنعت، معدن و تجارت نیز با اهمیت ویژه‌ای دنبال می‌شود، راه حل نجات کشور نیز اقتصاد مقاومتی است.

مسعود مهدی زاده در ادامه این مراسم گفت: این واحد صنعتی تولید کننده انواع دیود و چراغ‌های پارکی و تجهیزات روشنایی یکی از توانمندترین شرکت‌ها در زمینه تولید لامپ‌های LED در منطقه خاورمیانه و غرب آسیا با ظرفیت تولید 750 میلیون عدد در سال است.
 
وی ادامه داد: این شرکت با دارا بودن بیش از 6 خط تولید، استفاده از ماشین‌آلاتی مدرن، آزمایشگاهی مجهز، مهندسین و متخصصین با تجربه در حوزه R&D در صنایع LED و روشنایی با مساحتی بالغ بر 7000 متر مربع و میزان سرمایه گذاری 6 میلیون یورو سرمایه گذاری ارزی و 50 میلیارد ریال سرمایه گذاری ریالی زمینه اشتغال مستقیم 80 نفر را در شهرک صنعتی فناوری‌های برتر فراهم کرده است.

مهدی زاده مقدم عنوان کرد: باید با برنامه ریزی و هدف گذاری زمینه ایجاد بستر‌های مناسب برای حضور سرمایه گذاران در شهرک‌های صنعتی را فراهم کنیم و یکی از برنامه‌های ما تقویت بخش تولید و صنعت استان است.

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی بیان کرد: یکی ازاولویت‌های اصلی ما توسعه و بهبود زیرساخت‌ها و آماده سازی آن برای واحد‌های صنعتی بوده تا سرمایه گذاران صنعتی و تولیدی به توسعه صنعت و اشتغال پرداخته و در این راستا اقتصاد مقاومتی تحقق یابد.


در مراسم افتتاح واحد صنعتی پارس سامان ایرانیان، سید ضیاءالدین شجاعی برهان، معاون هماهنگی، حقوقی و امور مجلس و محمدرضا نجفی، مشاور وزیر و مدیرکل دفتر بازرس، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی، حضور داشتند.

انتهای پیام// ف. ح
 

فکر و اندیشه یک مدیر جهادی انجام کار به بهترین نحو است

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر