کد خبر: ۶۵۸۹۷۹۱
گروه : ایلام » ایلام
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۳
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام خبر داد؛

سرهنگ محسن ناصری گفت: درآینده نزدیک میدان مادر شهر ایلام حذف و به تقاطع تبدیل می شود.

اجرای طرح تبدیل میدان مادر ایلام به تقاطع در آینده نزدیک

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام; سرهنگ محسن ناصری رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام گفت : طرح تبدیل میدان مادر به تقاطع در شورای ترافیک استان به تصویب رسیده و توسط شهرداری و پلیس راهنمایی و رانندگی اجرایی خواهد شد.

وی در ادامه به نقش مهم بلوار آزادی به عنوان یکی از مسیرهای ورودی و خروجی شهر ایلام به سمت شهرستان های جنوبی استان اشاره کرد و افزود: سکوی میدان مادر بخش اعظمی از سطح مفید و قابل تردد این خیابان را اشغال کرده بود و همین مسله باعث کندی عبور و مرور و ایجاد گره ترافیکی در این مسیر شده است.

 ناصری هدف از اجرای این طرح را تسهیل در تردد وسایل نقلیه و پیشگیری از ایجاده گره ترافیکی به ویژه در ساعات اوج ترافیک دانست و تصریح کرد: تلاش می شود درحداقل زمان ممکن سکوی میدان جمع آوری و محل آن ترمیم شود.

وی  افزود: به موازات تغییرات ساختاری در کالبد شهر، پلیس راهنمایی و رانندگی نیز در بحث مدیریت ، کنترل و نظارت ترافیک به دنبال افزایش سامانه های هوشمند ثبت تخلف در تقاطع ها و میادین اصلی شهر است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان تصریح کرد: قبل از اجرای این پروژه تمامی تجهیزات و علائم مربوط به یک تقاطع از قبیل چراغ راهنما، خط کشی و تابلو برای هدایت رانندگان در محل نصب و بکارگیری می شود.

انتهای پیام/اس

 

میدان مادر ایلام به تقاطع تبدیل می شود

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر