کد خبر: ۶۵۹۲۳۹۲
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۴
در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛

کارگر مدیر کل امور موزه‌های کشور، به ارائه توضیحاتی درباره دلایل برگزاری نمایشگاه لباس در کاخ نیاوران پرداخت.

نمایشگاه مد و لباس کاخ موزه نیاوران وجهه بازاری ندارد/مدیریت کاخ موزه نیاوران موظف به نظارت بر نمایشگاه مد و لباس استمحمدرضا کارگر مدیر کل امور موزه‌های کشور، در خصوص چرایی و چگونگی برگزاری نمایشگاه مد لباس در کاخ موزه نیاوران به خبرنگار حوزه میراث و گردشگری گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛گفت: این نمایشگاه مد و لباس شکل بازاری ندارد و هیچ چیزی در آن فروش نمی‌رود. هدف ما از برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی صرفاً بیان خلاقیت‌ها در پوشاک ایرانی است.


بیشتر بخوانید: مروری بر تاریخ نمور نیاوران در یک نگاه


وی افزود: با توجه به پیشینه هنری و تاریخی که در کشور ما وجود دارد، تلاش شده است تا در نمایشگاه مد و لباسی که در کاخ موزه نیاوران برگزار می‌شود، مدل‌های جدیدی به نمایش درآید که نشان از خلاقیت‌ هنرمند ایرانی دارد و جایگاه لباس ایرانی را در جامعه بالا می برد.

مدیر کل امور موزه‌های کشور خاطرنشان کرد: اساس قرارداد بر همین امر شکل گرفت؛ مدیریت کاخ موزه نیاوران موظف است بر شکل برگزاری نمایشگاه مد و لباس نظارت کند تا نمایشگاه در همین مسیر حرکت کند.

شایان ذکر است که در روز‌های اخیر نمایشگاه مد و لباسی در کاخ موزه نیاوران برگزار شد که به گمان برخی از صاحب نظران وجهه جمعه بازار به خود گرفته بود و برگزاری نمایشگاه‌هایی مانند آن در مجموعه فرهنگی هنری نیاوران، ممکن است به جنبه تاریخی کاخ موزه نیاوران صدمه بزند.

انتهای پیام/

چرا در کاخ نیاوران نمایشگاه لباس برپا شد؟

 

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر