کد خبر: ۶۵۹۳۰۰۹
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۷ - ۰۰:۰۱

مردی در هنگام رانندگی همسرش، خودش را از ماشین به بیرون پرتاب کرده بود، حال شکایت عجیبی و غریبی از همسرش دارد.

شکایت عجیب و غریب یک مرد از همسرش در هنگام رانندگی!به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ زن و شوهر ممکن است در طول زندگی مشترک با مشکلات کوچک و بزرگی روبه‌رو شوند، مشکلاتی که اگر مدیریت نشوند ممکن است عامل اصلی جدایی و پایان ارتباط طرفین شوند.

اما گاهی اوقات این مشاجره ها عامل ایجاد اتفاقای می‌شود که از دید دیگران بسیار خنده دار به نظر می‌آید؛ مانند مردی که اخیرا در سیدنی از همسر خود شکایت کرده است.

خبرگزاری‌ها ماجرا را اینگونه نقل کرده اند که در سال 2012 مرد و زنی در هنگام بازگشت از یک رستوران به خانه‌شان دچار مشاجره لفظی شده و در هنگام رانندگی، موقعی که زن پشت فرمان بوده است، مرد درب صندلی کمک راننده را باز می‌کند و از داخل آن به بیرون می‌پرد.

پس از این حادثه مرد دچار جراحات بسیاری می‌شود، اما پس از گذشت 6 سال از پایان آن اتفاق، مدتی پیش دوباره به دادگاه مراجعه می‌کند. این بار خواسته مرد این است که همسرش مجددا محاکمه شود و دلیل محاکمه را نیز اینگونه عنوان کرده که همسرم در هنگام رانندگی موقعی که دید من در حال پریدن به بیرون ماشین هستم باید سرعت ماشین را کاهش می‌داد.

گفتنی است؛ دادگاه درخواست محاکمه این مرد را نپذیرفته و عمل به بیرون پریدن وی را غیرمنطقی دانسته است.

انتهای پیام/

▐شکایت عجیب و غریب یک مرد از همسرش!▌ 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر