کد خبر: ۶۵۹۳۳۰۳
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۱
رادیو گفت و گو بررسی می کند

همزمان با فرارسیدن سالروز جنگ ۳۳ روزه لبنان، رادیو گفت و گو بیست و دوم تیر ماه نگاهی به اهمیت این رخداد سیاسی خواهد داشت.

تحلیل جنگ 33 روزه لبنان در ویژه برنامه گفت و گوی روزبه گزارش حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛همزمان با فرارسیدن سالروز جنگ ۳۳ روزه لبنان، رادیو گفت و گو بیست و دوم تیر در ویژه برنامه ای با عنوان گفت و گوی روز، نگاهی به اهمیت این رخداد سیاسی خواهد داشت.

جنگ ۳۳ روزه لبنان علاوه بر ابعاد مهم استراتژیک خود در معادلات منطقه، حامل روایت هایی عجیب و شگفت‌انگیز از سوی دو طرف شرکت کننده بود که با گذشت 12 سال ازآن، بر کسی پوشیده نیست.

بدین منظور رادیو گفت و گو به مناسبت فرارسیدن سالروز جنگ ۳۳ روزه لبنان، قصد دارد تا ویژه برنامه‌ای را با عنوان گفت و گوی روز تقدیم مخاطبان کند.

این برنامه که ضمن گرامیداشت سالروز جنگ ۳۳ روزه لبنان، نگاهی به اهمیت مقاومت در منطقه کمربندی سوریه، لبنان در مواجهه با رژیم صهیونیستی دارد، بیست و دوم تیر ساعت ۱۷:۱۵تقدیم مخاطبان می شود.

دکتر احمد نوری اصلو-دکتر محسن محمدی تحلیلگران مسائل سیاسی و دکتر مصطفی مصلح زاده سفیر سابق ایران در لبنان مهمانان این ویژه برنامه خواهند بود.

انتهای پیام/

بررسی جنگ ۳۳ روزه لبنان در رادیو گفت و گو

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر