کد خبر: ۶۵۹۴۲۸۶
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۹
ابهامات تیم ملی والیبال؛

فدراسیون والیبال در حالی حکم سخنگو به درخشنده داده که وی از اکثر موضوعات ابراز بی‌اطلاعی می‌کند.

رییس پاسخگو نیست، سخنگو هم بی‌خبر!به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سعید درخشنده درمورد آخرین شرایط و برنامه‌های تیم ملی والیبال ایران برای حضور در بازی‌های آسیایی جاکارتا اظهار داشت: تمرینات تیم ملی از ۲۶ تیرماه آغاز خواهد شد و ملی‌پوشان برای حضور در بازی‌های آسیایی کار خود را با جدیت دنبال می‌کنند.

وی در خصوص اینکه گفته می‌شود سعید معروف روز گذشته جلسه‌ای با ضیایی داشته است، عنوان کرد: من از این موضوع بی‌اطلاع هستم!

سخنگوی فدراسیون والیبال درمورد لیست مربیان تیم ملی برای حضور در بازی‌های آسیایی گفت: این موضوعات را خوش‌خبر به عنوان سرپرست تیم ملی باید پاسخ دهد.

خوش‌خبر به عنوان سرپرست تیم ملی وظایفی دارد که تاکنون به خوبی از عهده آن‌ها برآمده و به نظر می‌رسد بحث‌هایی مانند لیست ملی‌پوشان برای اعزام به جاکارتا که حاشیه‌های زیادی هم به همراه داشت از موضوعاتی باشد که درخشنده به عنوان سخنگوی فدراسیون وظیفه پاسخگویی به آن را برعهده داشته باشد، چراکه اگر این اخبار از کانال دیگری منعکس شود امکان دارد بازهم شاهد صدور بیانیه‌ای از سوی فدراسیون والیبال باشیم!

نکته قابل تامل در این بین این است که احمد ضیایی هم به صورت کامل خود را از این جریان‌ها دور کرده است؛ خبرنگار ورزشی، برای پیگیری آخرین شرایط و برنامه‌ها با رئیس فدراسیون والیبال تماس گرفت، اما ضیایی پس از سلام و احوال‌پرسی و پرسیدن نام شخص تماس گیرنده از وی خداحافظی کرده و تلفن را قطع کرد!

به نظر می‌رسد که ضیایی این روز‌ها کار‌های مهمتری از پاسخگویی به اصحاب رسانه و افکار عمومی دارد و ترجیح می‌دهد که زمانی پاسخگوی تلفن باشد که قرار به پاسخگویی نباشد!

منبع: فارس

انتهای پیام/

آخرین جزئیات از برنامه‌های تیم ملی والیبال ایران برای حضور در بازی‌های آسیایی جاکارتا

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر