کد خبر: ۶۵۹۴۳۴۲
گروه : خوزستان » اهواز
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۴

شهردار بندرماهشهر گفت: شهرداری و شورای شهر بندرماهشهر در حال حاضر به فکر تهیه کاربری در پارک ۶۸ هکتاری خوارزمی برای درآمدزایی است.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز،  مجاهد نظارات، شهردار بندرماهشهر بیان داشت: هزینه نگه‌داری از پارک 68 هکتاری خوارزمی سالانه حدود یک میلیارد تومان بوده و با توجه به اینکه وضعیت این پارک نامناسب و موقعیت خطرناکی دارد و عموم شهروندان نمی‌توانند از آن استفاده کنند شهرداری در نظر دارد ابتدا پروژه‌های نیمه تمام خود را به پایان برساند سپس به این پارک رسیدگی کند.

وی افزود: شهرداری و شورای شهر بندرماهشهر در حال حاضر به فکر تهیه کاربری در این پارک برای درآمدزایی بوده تا از این طریق هزینه‌های پارک تامین شده و تعدادی از جوانان در این پارک اشتغال پیدا کنند.

نظارت عنوان کرد: شهرداری تحت شرایط خاص مدیریت و نگهداری از پارک ۶۸ هکتاری خوارزمی را قبول می‌کند اول اینکه بدهی‌های آب و برق این پارک تسویه شود و دوم اینکه مطالبات ما از پتروشیمی پرداخت شده و ما را در نگهداری از این پارک کمک کند.

شهردار بندرماهشهر در پایان گفت: شهرداری تحت شرایط خاص مدیریت و نگه‌داری از این پارک را قبول می‌کند اول اینکه بدهی‌های آب وبرق این پارک تسویه شود و دوم اینکه مطالبات ما از پتروشیمی پرداخت شده و ما را در نگه‌داری از این پارک کمک کند.

انتهای پیام/م

اشتغالزایی در پارک 68 هکتاری بندر ماهشهر

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر