کد خبر: ۶۵۹۴۴۵۵
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۶

رییس کمیسیون امور فرهنگی شورای شهر اصفهان گفت: با برگزاری نمایشگاه‌های ملی و بین‌المللی می‌توانیم هنرمندان ایران را در یک قاب ببینیم و برگزاری نمایشگاه "۷ کارنما در یک نگاه" در همین راستاست .

 به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،فریده روشن در خصوص برگزاری نمایشگاه "۷ کارنما در یک نگاه" در گنجینه هنرهای معاصر اصفهان، اظهار کرد: برگزاری این نمایشگاه که چکیده‌ای از هفت نمایشگاه است نشان‌دهنده شروع قوی و قدرتمندانه در زمینه برگزاری نمایشگاه‌هایی است که می‌تواند به‌صورت ملی و حتی بین‌المللی تاثیرگذار باشد.

وی افزود: یکی از دستاوردهای این نمایشگاه "۷ کارنما در یک نگاه" ملی و بین‌المللی شدن چنین رویدادهایی است تا آثار هنرمندان دیده شود و بتوانیم نه تنها هنرمندان اصفهانی بلکه هنرمندان ایرانی را در یک قاب ببینیم. برگزاری این نمایشگاه در گنجینه هنرهای معاصر اصفهان نشان می‌دهد که می‌توانیم همه هنرمندان را در یک قاب ببینیم و در این میان هنرمندان اصفهانی نیز به فعالیت بپردازند.

رییس کمیسیون امور فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان این که برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی نیاز به گفتمان با مسئولان فرهنگی شهرهای دیگر دارد، گفت: یکی از مشکلاتی که در جامعه با آن روبه‌رو هستیم اصل گفتمان است، هرچه این گفتمان میان معاونت‌های فرهنگی و حوزه‌های هنری و سایر نهادها بیشتر انجام شود، نتیجۀ آن توجه بیشتر به هنرمندان شهرمان خواهد بود.

روشن با بیان این که رویکرد شورای اسلامی شهر اصفهان و به خصوص کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی این شورا نخبه‌پروری و تخصص‌گرایی است، تصریح کرد: باید از سازمان‌های مردم نهاد(سمن‌ها) حمایت کنیم ؛ یکی از ویژگی‌های خوب این سازمان‌ها فعالیت‌های تخصصی آن‌ها است و می‌توانند رویکرد تخصصی ما را در برگیرند.

به گفته وی ، سازمان‌های مردم نهاد می‌توانند رویکرد نخبه‌پروری را نیز پوشش دهند. بنابراین با سمن‌ها گام در راه پیشرفت خواهیم نهاد و آینده خوبی را می‌توانیم رقم بزنیم و امیدواریم با بستر سازی برای افراد نخبه بتوانیم به اهداف خود که اصلاح روند است، دست یابیم.

 

انتهای پیام/م

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر