کد خبر: ۶۵۹۴۵۱۰
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۰

عضو هیات عامل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور گفت : استان اصفهان با وجود تعداد زیاد شرکت های حمل و نقل یکی از قطب های حمل و نقل کشور به شمار می رود.

 به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،مهندس مداح  در نشست هم اندیشی و هماهنگی تشکل های صنفی حمل و نقل کالای استان اصفهان تاکید کرد : با توجه به گستردگی ناوگان حمل و نقل بار در استان اصفهان بایستی نگاه ویژه ای به این استان داشته باشیم .

وی افزود : باید توجه داشت مشکلات رانندگان حوزه حمل و نقل یک شبه حل نمیشود . طی یکماه گذشته اقدامات مناسبی در جهت پییگیری مطالبات رانندگان انجام و قسمتی از مشکلات رانندگان مرتفع شد.

عضو هیات عامل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور و رییس کار گروه اصلاح فرایند ها و مطالبات رانندگان ،  افزود : آنچه موجب اعتراض رانندگان بود انباشتی از مطالبات و مجموعه ای از مشکلاتی بود که طی سالهای گذشته به آن کم لطفی شده بود که به حمد الله کاهش یافت.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان هم در این نشست  گفت : معطلی رانندگان در مقصد یکی از موجبات نارضایتی رانندگان است که برنامه ریزی و عزم جدی دراین خصوص می طلبد.

خضری تاکید کرد :  لوازم مورد نیاز رانندگان باید با قیمت مناسبی در اختیار رانندگان قرار گیرد تادچار مشکل اقتصادی نشوند.

در این نشست ، مسئله بیمه رانندگان و مشکلات حمل و نقل کالا مورد بررسی و برنامه هایی برای بهبود وضعیت رانندگان ارایه و هماهنگی های لازم جهت بهتر شدن شرایط رانندگان انجام شد.

نشست هم اندیشی و هماهنگی تشکل های صنفی حمل و نقل کالای استان اصفهان امروز با حضور دکتر دغاغله مدیر کل حمل و نقل کالای سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور ، سرهنگ حسین زاده جانشین فرماندهی انتظامی استان اصفهان ، سرهنگ چلمقانی رییس پلیس راه استان اصفهان ، خضری مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان و نمایندکان و اعضای تشکلهای صنفی حمل و نقل کالا برگزار شد .

 

انتهای پیام/م

 

نشست هم اندیشی و هماهنگی تشکل های صنفی حمل و نقل کالای استان اصفهان

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر