کد خبر: ۶۵۹۴۷۲۱
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۲
فرمانده سپاه ثارالله کرمان؛

فرماه سپاه ثارالله استان کرمان گفت: با تبعیت از فرمایشات مقام معظم رهبری از تمام چالش‌ها ومشکلات عبور خواهیم کرد.

خواب‌های استکبار جهانی برای جمهوری اسلامی  محال و غیر ممکن استبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان،، سردار غلامعلی ابوحمزه فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان در همایش ناظرین در مصلی امام علی(ع) کرمان گفت: سوالات زیادی در ذهن افکار عمومی جامعه ما وجود دارد اینکه چرا وضعیت معیشت مردم این چنین است چرا الان مواجه هستیم با این وضعیت ارز خودرو و مسکن اشتغال و سایر موضوعات در عرصه اقتصادی، اشکال و ایراد کار کجاست ؟چرا ما نمی‌توانیم اشکالات و ایرادات را که چندین سال است دربیانات رهبر حکیم  تحت عنوان شعار سال  مستقیم و غیر مستقیم با مسائل اقتصادی مرتبط ساخته اند حل کنیم.

وی افزود: چرا با بحث گرانی، تورم که نارضایتی‌های قشر‌های مختلف را به دنبال دارد مواجه هستیم ؟آیا این موضوعات برمی‌گردد به نظام، نهاد‌های متولی، جریان‌های معاند و مخالف یا نه برمی‌گردد به توطئه‌های دشمنان اسلام که از خارج کشور هدایت می‌شوند.

سردار ابوحمزه تصریح کرد:همچنین بحث برجام که چندین سال وقت مسئولان و مردم ما را در بخش‌های مختلف گرفته است که به کجا رسیده آیا واقعاً اروپایی از پس این تعهدات و مسئولیت‌های کشور‌ها در بحث۱+۵ دادند بر می‌آیند یا نه اینکه این بازی‌های بین آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها که نظام جمهوری اسلامی ایران را براندازی کند.

فرمانده سپاه ثارالله استان گفت: در این عرصه و شرایط آیا برجام‌های دیگری که آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها دنبال می‌کنند که ما باید به آن‌ها تمکین کنیم و در موضوعات مختلف آن‌ها را بپذیریم یا نه اینکه با تبعیت از فرمایشات مقام معظم رهبری رسالت و مسئولیت خود را انجام دهیم.
وی با اشاره به اینکه به تعبیر خود مستکبران به دنبال فلج کردن نظام جمهوری اسلامی ایران هستند، افزود: آیا دشمنان ما که جنگ تمام معنا در عرصه اقتصادی را اجرا کردند فقط مسئله اقتصادی را هدف گرفته اند ؟ قطعا هدف چیز دیگری است با این موضوعات در افکار عمومی فرافکنی می‌کنند  تا هرچه بیشتر به هدف خودشان نزدیک‌تر شوند.

شبه افکنی توسط عوامل دشمن دربین مردم

سردار ابو حمزه یادآور شد: آیا غربی‌ها و صهیونیست‌ها، عربستان همچنین هم پیمانان آن‌ها در داخل کشور با بهره گیری از ظرفیت‌ها مثل منافقین و سلطنت طلب‌ها موفق خواهند شد راهبرد‌های خود را اجرایی کنند؟ این‌ها سوالاتی است که توسط عوامل بیگانه خودفروخته در فضای مجازی، جامعه، سایت‌ها و رسانه هایشان افکار و اندیشه جامعه ما را دچار سرگردانی و نگرانی کرده است.
وی با اشاره به اینکه شما باید با بصیرت و آگاهی این موضوعات را بدانید و پاسخگوی افرادی که این سوالات مطرح می‌کنند باشید تا از حریم نظام و انقلاب اسلامی دفاع کنید تصریح کرد: اکنون  زمان سکوت نیست امروز جنگ سیاسی، جنگ فرهنگی، اقتصادی تمام عیار است و به این موضوعات توجه داشته باشید تا به سوالات افراد ناآگاه پاسخ دهید.

فرمانده سپاه ثارالله استان با بیان اینکه راهبردی را که استکبار جهانی بعد از دفاع مقدس بر علیه نظام جمهوری اسلامی طراحی کرد برگرفته از سه محور است گفت: اولین بحث، بحث نفوذ و دومین بحث استحاله و سومین بحث براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران است.
وی تصریح کرد: شما پروسه زمانی سال‌های ۶۸ تا ۹۷ را در همه عرصه‌ها بخواهید مورد بررسی قرار دهید خواهید دید که حرکت‌های دشمن با چه راهبرد و استراتژی بوده است، برآیند همه این تلاش‌ها در اردوگاه استکبار جهانی با بهره گیری از تمام ظرفیت‌ها به دنبال پیاده‌سازی بوده است که در تیرماه ۸۷ خرداد ماه ۸۸ و دی ماه ۹۶ کلید خورد که به نتیجه نرسیدند.

سردار ابوحمزه تصریح کرد: در حال حاضر سه راهبرد کوتاه مدت، میان‌مدت و درازمدت که در ادامه تجمع‌های مردمی به دنبال اغتشاش و به عنوان و مقابل سازی مردم در برابر نظام را اجرا می کنند، نمونه اش را می‌توان در تجمع‌های کامیون دار‌ها، بازاریان تهران و همچنین تجمع در برخی از شهر‌ها که اتفاق افتاد، پیدا کرد.

وی عنوان کرد: فصل دوم راهبرد میان مدت است این است که بر مسائل اقتصادی حاکم شده  و به نوعی نارضایتی در مردم ایجاد کنند و بحث گرانی تورم، اشتغال، بیکاری، مشکلات معیشتی مردم همچنین مسکن وخودرو و... که دشمن چه در داخل و اربابان در خارج در حال پیگیری هستند.

هرکس به آمریکا اعتماد کند سیلی خواهد خورد

فرمانده سپاه ثارالله با تاکید براینکه آنها در رسانه هایشان دایه مهربان‌تر از مادر برای ایران شده‌اند که چرا وضعیت معیشت مردم اینگونه است اظهارداشت: از روز اول رهبر معظم انقلاب اسلامی بیان کردند که آمریکا قابل اعتماد نیست هرکس که به آمریکا اعتماد کند سیلی خواهد خورد، اما بعضی از جریان‌ها و افراد متوجه نمی‌شوند و یا خود را به نادانی و عدم درک موقعیت می‌زنند، افرادی که نامه نوشته اند تا با آمریکا رابطه داشته باشند و حتی بعضی‌ها گفتند تا سفارت آمریکا در ایران بازگشایی شود.

وی تصریح کرد:شما مردم توجه داشته باشید که چه خواب‌هایی برای ایران دیده اند هیچ فرقی بین ترامپ و اوباما وجود ندارد در آمریکا، چون دولتمردان تصمیم گیری هایشان پیرامون آمریکا نیست.

سردار ابوحمزه  افزود: تصمیم گیری‌های اصلی توسط لابی‌های صهیونیست که پشت کنگره هستند انجام میشود، هالیوود، تولید سلاح‌های کشتار جمعی و بحث مواد مخدر دنیا  دست لابی‌های صهیونیست است ،افراد، گروه‌ها چه در اینجا و چه در جای جای ایران دقت کنند که لابی‌های صهیونیستی تصمیم‌گیری‌ها را برای آمریکا و همچنین اروپا انجام می‌دهند کسانی همچون ترامپ عامل و مجری هستند.

فرمانده سپاه ثارالله کرمان گفت: آمریکا قابل اعتماد نبوده، نیست و نخواهد بود و اروپا نیز راه آمریکا را دنبال خواهد کرد، چون تحت تاثیر لابی‌های صهیونیست است.

وی یادآور شد: در جلسه فرهنگیان در دانشگاه فرهنگیان مقام معظم رهبری فرمودند که آمریکا قابل اعتماد نیست اروپا هم قابل اعتماد نیست شما توجه داشته باشید که در طول ۴۰ سال انقلاب در هیچ مقطعی از تاریخ اروپایی‌ها در همه صحنه‌ها مقابل جمهوری اسلامی ایران و‌همراه آمریکا بوده اند.

وی افزود: مقام معظم رهبری مشخص کردند که اروپا باید تضمین بدهد که مقابل آمریکا باشد، اما تا الان این اتفاق نیفتاده است و اروپا همچنان مقابل نظام جمهوری اسلامی ایران بوده است،در بحث برنامه‌های درازمدت آنچه که در اردوگاه استکبار همچون آمریکا، اسرائیل همچنین عوامل داخلی سلطنت طلب و منافقین مطرح است به دنبال براندازی در نظام جمهوری اسلامی هستند که با تغییر رفتار در جمهوری اسلامی ایران همراه است.

پیگیری مطالبات از راه های قانونی صورت گیرد


وی با بیان اینکه  هر کسی از شما حق مطالبه‌ای دارد باید از مراجع قانونی ورود پیدا کنند و حق خود را بگیرد اظهار داشت: اما اگر شما در صحنه تظاهرات در اغتشاش حضور پیدا کردید عناصر فتنه گر به دنبال سوء استفاده هستند تا اغتشاش و آشوب ایجاد کند.

فرمانده سپاه ثارالله استان با اشاره به اینکه در بحث راهبرد میان مدت حل مشکلات اقتصادی، اشتغال، بیکاری جزبا تحقق اقتصاد مقاومتی میسر نیست افزود: مشکلات اقتصادی کشور با تعامل با آمریکا و برجام حل نمی‌شوند،این همه ظرفیت وجود دارد در عرصه‌های علمی، پزشکی و هسته‌ای و بحث دفاع بسیار پیشرفت داریم اگر نمی‌توانیم  چرا در این عرصه پیشرفت داشته ایم پس ما میتوانیم مشکلات اقتصادی را نیز حل کنیم.

وی گفت: آیا استکبار جهانی می‌تواند در تغییر رفتار نظام جمهوری اسلامی موفق شوند، غیر ممکن و محال خواهد بود، نمونه‌ای را می‌توانیم اشاره کنیم در دوران هشت سال دفاع مقدس رژیم صدام با کمک گرفتن از کشور‌های مختلف نتوانست ایران را شکست دهد اماجمهوری اسلامی ایران می‌تواند در تمام همه عرصه‌ها مشکلات را رفع کندچرا که جمهوری اسلامی ایران رهبری حکیم مدیر و مدبر دارد که علاوه بر جمهوری اسلامی ایران، تمام ملت‌های مسلمان عالم را هدایت می‌کند و بسیاری از ملت‌های دنیا معتقد به جمهوری و تدبیر مقام رهبر معظم انقلاب هستند.

سردار ابوحمزه تصریح کرد: ملت ایران سینه را سپر کردند و اجازه کوچکترین حرکت علیه جمهوری اسلامی ایران را نخواهند داد و خواب‌هایی که استکبار برای ایران دیده است محال است با تبعیت از فرمایشات مقام معظم رهبری از تمام چالش‌ها و مشکلات عبور خواهیم کرد.

انتهای پیام/ح

خواب های استکبار برای ایران آشفته می شود

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر