کد خبر: ۶۵۹۴۹۶۲
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۴

استادار اصفهان گفت : اثرات آسیب های اجتماعی در جامعه باید به طور جامع و کامل دیده شود و نباید به صورت مسکن با آن برخورد کرد.

 به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان، محسن مهرعلیزاده در دیدار رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور با ایشان، نفس فعالیت های این سازمان را بسیار ارزشمند خواند و اظهارداشت: دستورات رهبر معظم انقلاب در خصوص کاهش آسیب های اجتماعی نافذ است و ریاست جمهوری نیز تاکیدات زیادی در این خصوص دارند.
استاندار اصفهان با بیان اینکه همه ی این تاکیدات نشانگر اهمیت کار است، افزود: اثرات آسیب های اجتماعی در جامعه مشهود است ولی باید به طور جامع و کامل دیده شود و نباید به صورت مسکن با آن برخورد کرد.
محسن مهرعلیزاده خاطر نشان کرد: اگر در جامعه شرایط برای زندگی مطلوب از جمله ایجاد اشتغال، تفریح، تحصیل و ... در نظر گرفته شود آسیب های اجتماعی به حداقل می رسد.
حجت‌الاسلام سید مهدی خاموشی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور نیز در این دیدار با بیان اینکه در سفر به اصفهان برنامه هایی در خصوص رصد آسیب های اجتماعی در نظر گرفته شده بود، اظهارداشت: این موضوع از تاکیدات مقام معظم رهبری است و به همین منظور سازمان تبلیغات اسلامی نیز در رصد و جمع آوری آمار و مقابله با آسیب ها ورود پیدا کرده است و قصد دارد از ظرفیت مساجد بویژه در محله ها برای این منظور استفاده نماید.

انتهای پیام/ س

دیدار مهر علیزاده با رئیس  سازمان تبلیغات کشور

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر