کد خبر: ۶۵۹۵۴۸۰
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۹

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان اصفهان گفت:از هر منطقه 3 نفر کارشناس آموزش دیدند و دانش آموزان در معرض خطر شناسایی و تحت مراقبت قرار گرفتند.

 به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، عبدالرضا رئیسی در گردهمایی روسای حوزه ستادی و روسای آموزش و پرورش نواحی و مناطق استان اصفهان در رابطه با برنامه‌هایی که برای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی اجرا شده است، اظهار داشت: این برنامه‌ها از نظر کمی تعداد والدین و دانش آموزان افزایش داشته و 40 درصد تحت پوشش این برنامه‌ها بوده‌اند و طبق برنامه امسال به 45 درصد می‌رسد.

وی افزود: طرح نماد یا نظام مراقبت اجتماعی دانش آموزان با غربال گیری تحت رصد آموزش و پرورش دانش آموزان پرخطر تشخیص داده می‌شوند. بعد از ارزیابی ناظران اصفهان با وجود این که بار اول در آن اجرا می‌شد در ناحیه 3 و در فلاورجان نتیجه مناسبی داشت.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان اصفهان با اشاره به طرح اورژانس اجتماعی گفت: از هر منطقه 3 نفر کارشناس آموزش دیدند و دانش آموزان در معرض خطر شناسایی و تحت مراقبت قرار گرفتند.

وی بیان کرد: با استقرار پایه دوازدهم در تامین دبیر تربیت بدنی با مشکل مواجه هستیم بدین منظور معاونت تربیت بدنی دوره‌های خاص برای معلمان پایه برنامه ریزی کرده است.

 

انتهای پیام/م

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر