کد خبر: ۶۵۹۵۸۷۴
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۹

امام جمعه موقت مشهد مقدس گفت: قدرت ما اتحاد و همبستگی ملت ایران است که خوشبختانه مردم ما در همه عرصه‌ها سربلند و حضور پررنگی در حمایت از انقلاب داشته اند.

ما مسیر ۴۰ ساله خود را ادامه می‌دهیم/قدرت ما اتحاد و همبستگی ملت ایران استبه گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان ،محمد باقر فرزانه امام جمعه موقت مشهد مقدس در خطبه‌های نماز جمعه مشهد که در بارگاه منور رضوی برگزار شد اظهار کرد: ایران مطلوب آن است که آرمان‌های انقلاب در این کشور پیاده شده و ما به قدرت برتر نظامی تبدیل شویم.

وی افزود: ما به ایرانی که مدنظر داریم خواهیم رسید و ۴۰ سال است که این مسیر را طی کردیم و همین مسیر را ادامه خواهیم داد.

امام جمعه موقت مشهد تصریح کرد: ایران مطلوب آمریکا آن است که دین از سیاست جدا باشد و کاری نداشته باشیم کشور چگونه اداره می‌شود و کشوری مانند عربستان و بحرین شویم.

فرزانه گفت: آمریکا می‌خواهد ما در برابر صهیونیست جنایتکار بی تفاوت باشیم و برای اتحاد جهان اسلام هم هیچ تلاشی نکنیم و در عرصه فرهنگی هم تابع غرب باشیم.

آمریکا با جنگ فیزیکی به جایی نمی‌رسد

وی خاطرنشان کرد: آمریکا دو راه دارد اول اینکه تحریم‌ها را افزایش دهد و یا به ایران حمله نظامی کند که به خوبی می‌دانند از طریق جنگ فیزیکی به نتیجه نخواهند رسید.

امام جمعه موقت مشهد بیان کرد: در این شرایط آن‌ها راه فشار و تحریم را انتخاب کردند تا بتوانند به مقاصد خود دست یابد و ما در برابر این تهدید‌ها قدرت رهبری داریم که بسیار مهم و موثر است.

فرزانه خاطرنشان کرد: قدرت دیگر ما اتحاد و همبستگی ملت ایران است و خوشبختانه مردم ما در همه عرصه‌ها سربلند و پیروز بوده اند و همواره حضور پررنگی در حمایت از انقلاب داشته اند.

کشور‌های اروپایی نمی‌توانند از ایران دل بکنند

وی تاکید کرد: ایران بازار پرجاذبه‌ای برای کشور‌های دیگر است و همین عامل باعث شده تا کشور‌های اروپایی نتوانند از ایران دل بکنند. موقعیت جغرافیایی ممتاز کشور ما باعث شده تا نتوانند ما را نادیده بگیرند.

امام جمعه مشهد گفت:پیروزی‌های جبهه مقاومت نیز بر قدرت ایران در عرصه جهانی افزوده و چند جوان توانسته اند در برابر اسرائیل که یکی از مجهزترین ارتش‌های دنیا را دارد ایستادگی کنند.

فرزانه اظهارکرد: مشکلات مردم بر کسی پوشیده نیست، اما باید بدانیم اگر می‌خواهیم ۴۰ سال گذشته را با همین قدرتی که رشد کردیم ادامه دهیم باید همه مردم خصوصا مسئولان دو مولفه مهم تقوا و مقاومت را رعایت کنند.

وی تصریح کرد: برخی مسئولان نباید جامعه را دو قطبی کرده و برای رسیدن به قدرت از مردم سوء استفاده کنند و به دنبال تجمل پرستی باشند،  به لطف خداوند ما با مولفه‌های قدرت خود به جایی خواهیم رسید که دشمنان نمی‌خواهند.

انتهای پیام/ ت

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر