کد خبر: ۶۵۹۵۹۶۴
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۵

بهمن کامیار کارگردان سینما گفت:سالن های سینما هیچ گاه برای اجرای نمایش تعریف نشده اند و این حرکت نوعی توهین به هنر نمایش است.

انتقاد کارگردان «در وجه حامل» از اجرای نمایش در سالن های سینما/کامیار:توهین به هنر نمایش استبهمن کامیار کارگردان سینما در گفتگو با خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ گفت:سالن های سینما هیچ گاه برای اجرای نمایش تعریف نشده اند و این حرکت نوعی توهین به هنر نمایش است.

کامیار تصریح کرد : اجرای نمایش و جُنگ شادی در سالن های سینما مثل این است که ما در طلا فروشی به بهانه اینکه طلا نمی فروشد، هندوانه بفروشیم که این موضوع با هیچ منطقی سازگار نیست.

کارگردان فیلم «در وجه حامل» ادامه داد: اجرای نمایش ها و جُنگ های شادی ظلمی است در حق فیلمساران چرا که طبق این آیین نامه، اکران هر سینما مو ظف است  با پنج نفر فیلم را نمایش دهد واین توجیه که چون فیلم کم می فروشد پس باید محصول دیگری جز فیلم در سالن های سینما ارائه کرد اشتباه است .

وی ادامه داد:برخی فیلم ها به دلیل اینکه در سینمای بدنه و طنز نیستند برای جذب مخاطب احتیاج به زمان دارند از این رو اگر سانس های حتی فیلم های کم فروش را به نمایش و جنگ های شادی بدهیم ناعدالتی بزرگی در اکران رخ داده است .

کامیار گفت:در سال حدود صد فیلم در سینما تولید می شود که حدود پنجاه فیلم به شکل درست اکران می شوند این در حالی است که سینمای ما با کمبود سانس و سالن همچنان مواجه است و تمام این دلایل نشان می دهد که روند اجرای نمایش و جنگ های شادی در سالن های سینما اشتباه است.

انتهای پیام/

انتقاد کامیار از اجرای نمایش در سالن های سینما

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر