کد خبر: ۶۵۹۵۹۸۵
گروه : خوزستان » اهواز
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۲

فرمانده عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول از وقوع آتش سوزی در یک آپارتمان بدلیل نشت سیلندر‌های گاز خبر داد.

مهرداد صفار زاده، فرمانده عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، اظهار کرد: ساعت ۹ و ۲۴ دقیقه صبح امروز، 22 تیرماه حادثه آتش سوزی در یک واحد مسکونی در طبقه دوم یک آپارتمان به سامانه 125 سازمان گزارش شد.

وی اذعان داشت: نیروهای عملیاتی سازمان آتش نشانی بلافاصله پس از دریافت گزارش حادثه از ایستگاه شماره ۴ به محل حادثه واقع در آپارتمان های طرح مهر زیباشهر (جاده سردشت) اعزام شده و نسبت به مهار آتش اقدام نمودند.

صفار زاده با بیان اینکه این حادثه به علت نشت سیلندرهای گاز در مجاورت خوراک پزی 3 شعله بوجود آمد بیان کرد: این رخداد سبب آتش گرفتن تعداد ۴ سیلندر گاز مایع شد، ولی با سرعت عمل آتش نشانان از گسترش آتش جلوگیری بعمل آمد.

فرمانده عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول، انبار کردن تعدادی سیلندر در جاهایی کوچک مانند تراس یا حیات خلوت را غیر اصولی دانست و گفت: متاسفانه در این حادثه تمام سیلندرها دچار عمل کردن سوپاپ شدند که با سرعت عمل آتش نشانان از انفجار آن ها جلوگیری شد.

گفتنی است؛ در این حادثه یک آتش نشان در هنگام جابجایی سیلندرها از ناحیه کمر آسیب دید که خوشبختانه توسط نیروهای اورژانس در محل مداوا گردید.

انتهای پیام/گ

نشت گاز در منزل مسکونی حادثه آفرید

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر