کد خبر: ۶۵۹۶۰۶۶
گروه : بوشهر » بوشهر
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۶

همزمان با هفته تامین اجتماعی، مدیران و کارشناسان اداره کل تامین اجتماعی استان بوشهر با استقرار میز خدمت در مصلی جمعه بوشهر پاسخگوی درخواست‌ها و مطالبات مردم بودند.

میز خدمت در مصلی جمعه بوشهر و پاسخگوی مدیران اداره تامین اجتماعیبه گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر،  همزمان با هفته تامین اجتماعی، ظهر امروز مدیران و کارشناسان اداره کل تامین اجتماعی استان بوشهر با هدف پاسخگویی به سوالات و درخواست‌های بیمه شدگان تامین اجتماعی میز خدمت این اداره کل را در مصلی جمعه بوشهر برپا کردند.

مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر با اشاره به اینکه میز خدمت در مصلی جمعه در راستای به در خواست نماینده، ولی فقیه در استان بوشهر مستقر شد خاطرنشان کرد: مدیران و کارشناسان شعبه‌های تامین اجتماعی از ساعت ۱۰:۳۰ دقیقه تا ۱۲:۳۰ دقیقه با حضور در مصلی جمعه پاسخ‌گویی بدون تشریفات به مطالبات و سوالات مردم بودند.

یونس خسروانی با بیان اینکه بیش از ۷۰ نفر به میز خدمت تامین اجتماعی در مصلی جمعه درخواست خود را مطرح کردند افزود: درخواست بیشتر مراجعه کنندگان بخشودگی جرایم کارفرمایان، دریافت تسهیلات و وام و بهره‌مندی از خدمات مورد نیاز دیگر تامین اجتماعی بود.

وی تاکید کرد: همه مسئولان تامین اجتماعی استان بوشهر علاوه بر پاسخگویی در میز خدمت مصلی جمعه، در محل کار خود نیز آماده بررسی و ارائه راهکار‌های اساسی برای برطرف کردن مسائل و مشکلات بیمه شدگان هستند.

مدیرکل تامین اجتماعی با بیان اینکه در برپایی میز خدمت به درخواست‌های مراجعه کنندگان پاسخ داده شد خاطرنشان کرد: افراد مراجعه کننده ضمن اعلام رضایتمندی از خدمات تامین اجتماعی درخواست‌های مجدد خود را مطرح کردند که متناسب با هر حوزه به مسئول ذی‌ربط ارجاع داده شد.

خسروانی بیان کرد: در این راستا امشب کارشناسان و مدیران تامین اجتماعی در میدان رئیسعلی دلواری شهر بوشهر طرح میز خدمت برگزار می‌کنند و پاسخگوی مطالبات مردم و بیمه شدگان تامین اجتماعی هستند.

انتهای پیام/م

برپایی میز خدمت تامین اجتماعی در مصلی جمعه بوشهر

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر