کد خبر: ۶۵۹۶۱۴۲
گروه : قم » قم
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۳
از سوی شهردار قم؛

سقاییان نژاد نشان شهروندی شهر بانوی کرامت(س)را به احمد کحیل، شهردار نبطیه و مسئول فعالیت‌های شهرداری‌های حزب‌الله لبنان اعطاء کرد.

نشان شهروندی قم به شهردار نبطیه لبنان اهدا شدبه گزارش گروه استانهای باشگاه خبرنگاران جوانازقم؛ نشست مشترک مدیران شهری قم با شهردار و مدیران شهری نبطیه لبنان، با حضور سقائیان‌نژاد شهردار قم، عبدالله جلالی رئیس شورای شهر، محمدمهدی شریعت‌مدار رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در لبنان، احمد کحیل شهردار نبطیه و برخی اعضای شورای شهر برگزار شد.

شهردار قم در این دیدار با تاکید بر ظرفیت‌های عظیم مشترک بین قم و نبطیه لبنان بیان کرد: امیدواریم تفاهم‌نامه منعقد شده بین دو شهر وارد فاز عملیاتی شده و نتایج مطلوبی برای هر دو منطقه داشته باشد.

رایزن فرهنگی سفارت جمهوری اسلامی ایران در لبنان با بیان اینکه بیش از 22 هزار نفر از نمایشگاه هفته فرهنگی قم در لبنان بازدید کرده‌اند گفت: شهر نبطیه بین 40 تا 45 هزار نفر جمعیت دارد و شهرداری نبطیه با تمام توان خود با 80 نفر نیروی انسانی در راستای خدمت‌رسانی به مردم این شهر و برگزاری باشکوه این هفته فرهنگی فعالیت کردند.


وی به برنامه‌های هفته فرهنگی قم در نبطیه اشاره کرد و افزود: نمایشگاه جنبی این هفته فرهنگی 4 هزار مترمربع مساحت داشت و پرچم حرم مطهر حضرت معصومه(س) در پارکی مزین به نام ایشان برافراشته شد که مورد استقبال نیز قرار گرفت.


احمد کحیل شهردار نبطیه نیز با تاکید بر اینکه بعد از این نمایشگاه مسوولیت شهرداری نبطیه و قم بیش از پیش شده است گفت: باید به دنبال این باشیم که فاصله‌ها را کاهش داده و حامی ارزش‌هایی باشیم که دو شهر قم و نبطیه آنها را دنبال می‌کنند.


وی یکی از نتایج رویداد فرهنگی قم در نبطیه را امضای تفاهم‌نامه همکاری بین دو شهرداری ذکر کرد و افزود: به دنبال این هستیم که این یادداشت تفاهم را تبدیل به برنامه‌ها و طرح‌های عملیاتی کنیم.


در پایان این نشست شهردار قم نشان شهروندی شهر مقدس قم و خادمی حضرت معصومه(س) را به شهردار نبطیه و مسئول فعالیت‌های شهرداری‌های حزب‌الله لبنان اهدا کرد.

انتهای پیام/ش

برگزاری  نشست مشترک مدیران شهری قم با مدیران شهری نبطیه لبنان

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر