کد خبر: ۶۵۹۶۳۸۷
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۲
لحظه به لحظه با بورس:

شاخص بورس و اوراق بهادار در پایان معاملات با کاهش 528.14 واحدی به پله 108 هزار و 976 واحدی رسید.

شاخص بورس سبزپوش شدبه گزارش خبرنگار  بورس،بانک و بیمه  گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، شاخص بورس و اوراق بهادار در آغاز معاملات با رشد ۹۷.۳۹ واحدی به پله ۱۰۹ هزار و ۵۴۵ واحدی رسید.

بر این اساس ارزش کل معاملات بورس تهران از ۸۵ میلیارد ریال فراتر رفت که طی ۲ هزار نوبت معاملاتی انجام شد.

نماد‌های پر بیننده معاملات امروزنماد پارس، تاپیکو، فخوز با روند صعودی و نماد فملی، فولاد، غبشهر، فاسمین با نزولی کار خود آغاز کرد.

شاخص کل فرابورس درآغاز معاملات با ۴۹.۴ واحد رشد به پله ۱ هزار و ۲۳۰ واحد رسید که براین اساس ارزش کل معاملات از ۴۱ میلیارد ریال فراتر رفت که ناشی از دست به دست شدن ۳۰ میلیون سهم طی ۳ هزار نوبت معاملاتی است.

شاخص بورس 36 واحد رشد کرد

شاخص بورس و اوراق بهادار در جریان معاملات با کاهش 402.65 واحدی به پله 109 هزار و 102 واحدی رسید.بر این اساس ارزش کل معاملات بورس تهران از 1 میلیارد ریال فراتر رفت که طی 42 هزار نوبت معاملاتی انجام شد.

نماد‌های پر بیننده معاملات امروزنماد پارس با روند صعودی و نماد فملی، کگل، فولاد، کچاد، پارسان، وغدیر با نزولی کار خود را به جریان انداخت.

شاخص کل فرابورس درجریان معاملات با 36 واحد رشد به پله ۱ هزار و 226 واحد رسید که براین اساس ارزش کل معاملات از 807 میلیارد ریال فراتر رفت که ناشی از دست به دست شدن 262 میلیون سهم طی 24 هزار نوبت معاملاتی است.

شاخص فرابورس 58 واحد ریزش کرد

شاخص بورس و اوراق بهادار در پایان معاملات با کاهش 528.14 واحدی به پله 108 هزار و 976 واحدی رسید.

بر این اساس ارزش کل معاملات بورس تهران از 1 میلیارد ریال فراتر رفت که طی 57 هزار نوبت معاملاتی انجام شد.

نماد‌های پر بیننده معاملات امروزنماد پارس با روند صعودی و نماد فملی، کگل، فولاد، کچاد، وغدیر، پارسان با نزولی کار خود را به پایان رساند.

شاخص کل فرابورس درپایان معاملات با 58 واحد کاهش به پله ۱ هزار و 225 واحد رسید که براین اساس ارزش کل معاملات از 1 میلیارد ریال فراتر رفت که ناشی از دست به دست شدن 329 میلیون سهم طی 32 هزار نوبت معاملاتی است.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر