کد خبر: ۶۵۹۶۵۶۲
گروه : اجتماعی » شهری
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۵
مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران:

نوش آبادی گفت: عملیات احداث دومین خروجی اضطراری تونل ارتباطی خیابان آرش به بلوار اسفندیار و بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی، ظرف یک ماه آینده به اتمام می رسد.

تکمیل دومین خروجی اضطراری تونل آرش-اسفندیار در مردادماهبه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ احسان نوش آبادی مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران ضمن اعلام خبر فوق افزود: اجرای عملیات حفاری به منظور ایجاد خروجی اضطراری تونل به بلوار اسفندیار به اتمام رسیده است و پیش بینی می شود کار بتن ریزی دیواره های این مسیر ظرف یک ماه آینده به اتمام برسد.

وی با بیان آنکه هفتمین تونل ترافیکی شهر تهران از 2 خروجی اضطراری در محدوده خیابان آفریقا و بلوار اسفندیار برخوردار است، یادآور شد: عملیات اجرایی احداث نخستین خروجی اضطراری به اتمام رسیده و نمای اتاقک بیرونی آن در خیابان آفریقا در حال تکمیل است.

مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، در تشریح روند پیشرفت اقدامات تاسیساتی این پروژه خاطرنشان ساخت حدود 66 درصد سینی کابل های پیش بینی شده برای تکمیل تجهیزات تاسیساتی تونل نصب شده است؛ همچنین ترانسفورماتورهای موردنیاز برای راه اندازی تاسیسات تونل نیز به تازگی وارد کارگاه پروژه شده است.

گفتنی است با بهره برداری از هفتمین طرح تونلی شهر تهران، دسترسی های شرقی- غربی در یکی از پرتراکم ترین مناطق پهنه شمالی پایتخت(منطقه 3) تسهیل خواهد شد. گشایش این تونل، تبعات ترافیکی ناشی از قطع ارتباط معابر شرقی- غربی منطقه توسط بزرگراه شهید مدرس و خیابان حضرت ولیعصر(عج) را به حداقل خواهد رساند. پیشرفت عملیات اجرایی پروژه به مرز 96 درصد رسیده است.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر