کد خبر: ۶۵۹۶۵۷۷
گروه : قزوین » قزوین
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۹

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قزوین گفت: ذخیره سازی کالا‌های اساسی حداقل برای سه ماه باید در دستور کار مسئولان امر باشد.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قزوین ؛ منوچهر حبیبی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گفت: به منظور جلوگیری از آشفتگی احتمالی بازار مدیران دستگاه‌ها ذخیره سازی‌ها را آغاز و به صورت روزانه گزارش عملکرد ذخیره سازی خود را به دفتر اقتصادی استانداری اعلام کنند.

حبیبی با اشاره به اهتکار برخی از اقلام اساسی در بازار گفت: در شرایط فعلی نظارت بر بازار از الویت‌های اصلی این ستاد است و تمام دستگاه‌های نظارتی باید بیش از پیش با رصد بازار از آشفتگی احتمالی آن جلوگیری کنند.

وی افزود: با برنامه ریزی صحیح ومدیریت منسجم بین تمام دستگاه‌ها می‌توان این نوسانات موجود را به خوبی مدیریت کرد و پشت سر گذاشت.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گفت: قیمت مرغ نباید بیشتر از ۷۵ هزار ریال شود، زیرا بالاتر از این قیمت هیچ توجیهی نزد مردم نخواهد داشت و موجب به سختی افتادن اقشار کم درآمد برای تامین گوشت سفید می‌شود.

وی افزود:ذخیره سازی سویا و جو برای استان قزوین از محل خرید‌های خارجی است و باید این خرید‌ها در اسرع وقت به داخل استان منتقل شود.

انتهای پیام/

ذخیره سازی کالا‌های اساسی در دستور کار باشد

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر