کد خبر: ۶۵۹۶۸۵۳
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۰

روسای برخی از احزاب مطرح افغانستان که اپوزیسیون دولت این کشور به شمار می روند با برگزاری یک نشست مشترک درباره انتخابات آینده گفتگو کردند.

تغییر موضع «حکمتیار» و چرخش به سوی جریان اپوزیسیون دولتبه گزارش حوزه افغانستان باشگاه خبرنگاران جوان، روسای برخی از احزاب مطرح افغانستان که اپوزیسیون دولت این کشور به شمار می روند با برگزاری یک نشست مشترک درباره انتخابات آینده گفتگو کردند.

«صلاح الدین ربانی» رهبر حزب جمعیت اسلامی «محمد محقق» معاون ریاست اجرایی و رهبر حزب وحدت مردم، «ضرار احمد مقبل» وزیر سابق خارجه افغانستان، «یونس قانونی» رئیس سابق پارلمان، «انوارالحق احدی» رئیس جبهه ملی نوین، «سید حامد گیلانی» رهبر حزب معاذ ملی و «باتور دوستم» رئیس حزب جنبش ملی اسلامی در این نشست شرکت کرده اند.

احزاب اپوزیسیون دولت افغانستان در حالی این نشست را برگزار کردند که «حکمتیار»، رهبر حزب اسلامی نیز در آن حضور داشت.

گمانه‌زنی‌هایی وجود دارند که به دلیل عدم محبوبیت اشرف غنی و پیروزی اپوزیسیون دولت در انتخابات آینده ریاست جمهوری افغانستان، حکمتیار نیز تغییر موضع داده و به دنبال تعامل با احزاب اپوزیسیون دولت افغانستان است.

حکمتیار در حالی به جمع احزاب اپوزیسیون دولت افغانستان پیوسته است که اشرف غنی در چند ماه اخیر چندین میلیون دالر برای تامین مصارف حکمتیار پرداخت کرده است.

انتهای پیام/

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر