کد خبر: ۶۵۹۷۰۷۹
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۱

سرپرست باشگاه تراکتورسازی گفت: مذاکره‌ای با رضائیان نداشتیم چرا که به خوبی می‌دانیم این بازیکن هیچ وقت قصد بازی در ایران را ندارد.

الیاسی:  صحبتی با رامین رضائیان نداشتیمعباس الیاسی سرپرست باشگاه تراکتورسازی در گفتگو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره وضعیت جذب رامین رضائیان اظهار کرد: با رضائیان صحبتی نداشتیم چرا که به خوبی می‌دانیم بازیکنی همانند رضائیان هیچ وقت قصد بازی در ایران را ندارد و فوتبالش را در خارج از کشور پیگیری می‌کند.

او ادامه داد: مدیر برنامه‌ها در بازار نقل و انتقالات فعالیت زیادی دارند و شاید آن‌ها به بازیکنانی همانند رضائیان، شجاعی و رفیعی پیشنهاد بازی در تیم تراکتورسازی را داده باشند، اما کسی از طرف باشگاه با این بازیکنان مذاکره‌ای نداشته است.

انتقال نادری به باشگاه بلژیکی را پیگیری می‌کنیم

الیاسی درباره پیوستن نادری به تیم کورتریک بلژیک اظهار کرد:من هم شنیدم که نادری به تیم بلژیکی پیوسته است و این انتقال را پیگیری می‌کنیم. همچنین نادری و مدیربرنامه اش از باشگاه تراکتورسازی شکایت کرده اند و ما هم مدارک و اسناد لازم درباره قرارداد داشتن این بازیکن با تراکتورسازی را داریم که در زمان مقرر به مراجع قضایی تحویل می‌دهیم.

بازیکنان خارجی را با نظر توشاک جذب می‌کنیم

الیاسی بیان کرد: در حال حاضر برای تکمیل لیست بازیکنان داخلی خود ۲ گزینه را در نظر داریم که به محض اینکه توافق نهایی صورت گرفت اطلاع رسانی می‌کنیم. همچنین بازیکنان خارجی خود را با نظر توشاک سرمربی تیم جذب می‌کنیم.

سرپرست باشگاه تراکتورسازی تصریح کرد: ما به علت اینکه امسال نتوانستیم بازیکن سرباز جذب کنیم با کمبود بازیکن مواجه هستیم بنابراین به دنبال جذب بازیکن آزاد هستیم تا سهمیه خود را تکمیل کنیم. طبق قانون نقل و انتقالات ۶ سهمیه لیگ برتری، ۴ بازیکن خارجی و ۳ بازیکن زیر ۲۳ سال می‌توانیم جذب کنیم و ۵ بازیکن سرباز خود را با همکاری نیرو‌های مسلح حفظ کردیم.

او درباره وضعیت تیم تراکتورسازی در اردوی ترکیه اظهار کرد: تمرینات تیم ما در اردوی ترکیه پیگیری می‌شود و تاکنون ۴ بازی دوستانه با تیم‌های خارجی در این اردو برگزار کردیم و طبق برنامه اردوی ترکیه روز چهارشنبه به پایان می‌رسد و اعضای تیم به تبریز بازمی گردند. اردوی ترکیه در روند آماده سازی تیم در لیگ هجدهم تاثیر گذار است و کادر فنی به اهداف خود در این اردو دست یافت.


بیشتر بخوانید: الیاسی: چگونگی قرارداد ترابی با پرسپولیس را از مراجع قانونی پیگیری می کنیم


انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر