کد خبر: ۶۵۹۷۱۷۱
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۴

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه اعلام کرد که قطعی برق برخی از مناطق شهر کرمانشاه و از کار افتادن چراغ های راهنمایی، ترافیک را در چهار راه ها قفل کرده است.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه فضل الله شیری رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه گفت : امروز به دلیل قطعی برق، چراغ های راهنمایی و راهنمایی چهار راه های بسیج، آتش نشانی، جلیلی، کارگر، سیلو و چند چهار راه دیگر خاموش شد.
وی گفت: خاموش شدن چراغ های راهنمایی و رانندگی باعث شد که ترافیک در این چهار راه ها قفل شود و خیابان های متصل به آنها نیز با ترافیک سنگین رو به رو شوند.
شیری افزود : متاسفانه شرکت توزیع برق زمان های قطعی برق را به ما اعلام نمی کند تا بتوانیم به موقع در زمان قطعی برق ماموران را در مکان های موردنظر مستقر کنیم.
وی افزود : در صورت خاموش بودن چراغ های راهنمایی، حداقل 6 مامور راهور برای کنترل ترافیک باید در چهار راه ها مستقر شوند، شیری گفت : 180 میادین و تقاطع در سطح شهر کرمانشاه وجود دارد که در صورت خاموشی چراغ های راهنمایی و رانندگی برای کنترل آنها بیش از 500 پلیس نیاز است که تامین این تعداد نیرو برای ما امکان پذیر نیست در تماس با فرمانداری کرمانشاه درخواست تامین برق اضطراری برای چراغ های راهنمایی کرده ایم تا در صورت قطعی برق خیابان های سطح شهر با ترافیک سنگین رو به رو نشوند.

 

 

انتهای پیام/د

 

 

تردد در خیابان هایی که قطعی برقشان دردسر ساز شد

 

 

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر