اصفهان قهرمان کارتینگ کشور شد

نخستین مرحله از مسابقات کارتینگ رنتال قهرمانی کشور با معرفی اتومبیلرانان برتر به کار خود پایان داد.

 به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،به نقل از فدراسیون موتور‌سواری و اتومبیل‌رانی، نخستین مرحله از مسابقات کارتینگ رنتال قهرمانی کشور به میزبانی پیست اتومبیلرانی آزادی برگزار شد.

این مسابقه که برای نخستین بار در کشور برگزار شد، شاهد حضور 39 شرکت‌کننده برتر از استان‌های اصفهان، تهران، گیلان، هرمزگان، کرمان، چهارمحال و بختیاری و خوزستان بود.

براساس قوانین رنتال زمان این مسابقه استقامتی 4 ساعت است که هر راننده مکلف به راندن یک ساعت و 20 دقیقه بدون وقفه است  و هر تیم بتواند طی زمان شروع تا پایان مسابقه تعداد دور‌های بیشتری را براند، مقام بالاتری کسب می کند.

در واقع تیم‌های اول تا سوم برتر مسابقه بر مبنای تعداد دور‌های کاملی که در هر LEG طی نموده‌اند، مشخص می‌شوند؛ خودرو‌های این مسابقه 4 زمانه 200 سی‌سی بود، که در پایان پس از رقابتی سخت و نزدیک تیم‌های اول تا سوم این رویداد مشخص شدند.

به این ترتیب استان اصفهان (باشگاه رویاها) به رانندگی علی شیرزاد، پویا زیرک و محمد شاه‌زمانی موفق شد عنوان قهرمانی را کسب کند، مقام دوم به استان کرمان (باشگاه ماندگار) به رانندگی نیایش جزینی، محمد کریمی‌نژاد و حسین رستمی رسید و استان هرمزگان (باشگاه خلیج فارس) به رانندگی علیر‌ضا ازم، سینا رئیسی و محمد ازم عنوان سوم را به دست آوردند. 

 

انتهای پیام/م

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار