کد خبر: ۶۵۹۸۸۴۷
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۳۹۷ - ۰۵:۴۵

در پی یک حادثه رانندگی و تعقیب و گریز پلیس ماساچوست آمریکا، مظنون حادثه اسلحه پلیس را ربود و با تیراندازی یک پلیس و یک عابر را کشت.

یک پلیس و یک عابر قربانی تیراندازی در ماساچوست آمریکابه گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، در پی یک حادثه رانندگی و تعقیب و گریز پلیس ماساچوست آمریکا، مظنون حادثه اسلحه پلیس را ربود و با تیراندازی یک پلیس و یک عابر را کشت.

طبق گزارش افسران پلیس، مایکل چسنا افسر پلیس شهر ویموث در ایالت ماساچوست حدود ساعت ۷:۳۰ صبح یکشنبه چندین بار توسط اسلحه کمری خود هدف تیراندازی قرار گرفت و به دلیل جراحات وارد شده در بیمارستان سوت شور (South Shore) جان باخت.

مسئولان مربوطه اعلام کردند خانمی سالمند نیز که در نزدیکی محل تیراندازی قرار داشت به دلیل تیراندازی‌های مکرر کشته شده است.

ریچارد گریمز، رئیس پلیس ویموث اعلام کرد مظنون تیراندازی، امانوئل لوپس ۲۰ ساله در بازداشت قرار دارد.

طبق گزارش پلیس، مظنون پس از یک حادثه رانندگی اقدام به فرار از صحنه کرد و با پرتاب سنگی به سر چسنا به او حمله کرد. پس از به زمین افتادن افسر پلیس، لوپس اسلحه کمری او را به دست گرفت و چندین بار به سر و قفسه سینه چسنا شلیک کرد.

پس از این حادثه، لوپس بار دیگر اقدام به فرار کرد و طی تعقیب و گریز نیرو‌های پلیس چندین بار دیگر از اسلحه گرم خود برای تیراندازی استفاده کرد. طی این زمان طبق گفته‌های پلیس، زن دیگری که در خانه اش حضور داشت هدف تیراندازی لوپس قرار می‌گیرد و کشته می‌شود.

انتهای پیام/

فردی در ماساچوست با اسلحه پلیس یک افسر و یک عابر را کشت

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر