کد خبر: ۶۵۹۹۲۲۹
تاریخ انتشار: ۲۷ تير ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۰
طحانی در گفت وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح کرد؛

تحلیل گر بازار سرمایه گفت: راه اندازی بورس بین الملل در مناطق آزاد فرآیند واقعی و عملی نیست،چرا که بیشتر بصورت مُسکن موقت یا نمادین است.

راه‌اندازی بورس بین‌الملل در مناطق آزاد شکل نمادین داردمهدی طحانی تحلیل گر بازار سرمایه در گفت وگو با خبرنگار بورس،بانک و بیمه  گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به مزایای راه اندازی بورس بین الملل در مناطق آزاد اظهار کرد: راه اندازی بورس بین الملل فرآیند واقعی و عملی نیست چرا که بیشتر بصورت مُسکن موقت یا نمادین است.

وی، در ادامه از ارتباطات بین المللی مناسب با دیگر کشور‌ها خبر داد و گفت: بورس بین الملل زمانی می‌تواند شکل گیرد که روابط بین الملل و سیاسی مناسب با دیگر کشور‌ها شکل گرفته باشد.

طحانی، در ادامه شرایط معاملات و بخصوص مسائل ارزی را از دیگر مشکلات موجود در کشور برای راه اندازی این معاملات دانست و تصریح کرد: راه اندازی بورس بین الملل هم به نوعی ساز و کار با اقتصاد آزاد دارد و مسائل موجود در کشور مانع از راه اندازی این معاملات در بورس می‌شود.

تحلیل گر بازار سرمایه درپایان گفت:اتفاقات جدید رخ داده در بازار پولی و مالی جهان و همچنین محدودیت و سیاست‌های عمومی نباید مانع از وقوع جریانات کسب و کار نوین در بورس شود.

انتهای پیام/

مشکلات ارزی مانع از تحقق واقعی بورس بین الملل

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر