کد خبر: ۶۵۹۹۳۱۸
گروه : اردبیل » اردبیل
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۰

معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از آغاز مطالعات سایت گردشگری فندقلو در شهرستان نمین خبر داد.

ناصر محمودی، معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل در گفتگو با خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، تصریح کرد: به منظور استفاده از ظرفیت گردشگری فندقلو و تهیه بسته های طرح مطالعات سایت گردشگری در این منطقه آغاز شده است.

وی با اذعان به اینکه مطالعات می تواند منجر به تهیه بسته های سرمایه گذاری به صورت علمی شود، اضافه کرد: مشاور ذیصلاح به منظور انجام مطالعات انتخاب و مطالعات نیز در محدوده 4 هزار هکتاری آغاز شده که حداکثر تا 2 ماه آینده به اتمام می رسد.

معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل متذکر شد: نتایج مطالعات در اختیار سرمایه گذارانی که مایل به سرمایه گذاری در منطقه هستند، قرار خواهد گرفت.

به گفته محمودی اعتبار لازم به این منظور از طریق معاونت سرمایه گذاری و تامین منابع اداره کل تامین شده و تخصیص یافته است.

وی با اذعان به اینکه جنگل فندقلو از جاذبه های منحصر به فرد طبیعی استان اردبیل و شهرستان نمین محسوب می شود، ادامه داد: این منطقه قابلیت کم نظیری برای رونق اکوتوریسم داشته و می توان تاسیسات متنوعی در محدوده آن احداث کرد.

انتهای پیام/ح

جنگل فندقلو از جاذبه های منحصر به فرد طبیعی استان اردبیل

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر