کد خبر: ۶۵۹۹۷۵۲
گروه : مازندران » ساری
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۴

فرمانده انتظامی مازندران گفت: پلیس به دنبال برقراری ارتباط هدفمند و سازنده با مردم است.

به گزارشگروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری، سردار سید محمود میرفیضی فرمانده انتظامی مازندران با اشاره به رویکرد جامعه محوری پلیس و ارتباط دو سویه پلیس با مردم در حوزه امنیت، گفت: نقش و کارکرد مشارکت به عنوان یک فرایند اجتماعی در حوزه امنیت انکار ناپذیر است.

وی با بیان اینکه پلیس به دنبال برقراری ارتباط هدفمند و سازنده با مردم است، افزود: برقراری ارتباط صحیح و هدفمند پلیس با مردم، سطح مشارکت‌های مردمی در تولید امنیت و اعتماد عمومی را ارتقاء می‌بخشد.

فرمانده انتظامی مازندران با بیان اینکه بنیاد ارتباط پلیس با مردم را مقوله فرهنگ و سرمایه اجتماعی تشکیل می‌دهد، گفت: با ارتقاء اعتماد عمومی، سرمایه اجتماعی نیز افزایش یافته و شاهد امنیتی مطلوب همراه با ارتقاء شاخص‌های امنیتی در سطح جامعه خواهیم بود.

سردار میرفیضی نقش و کارکرد مشارکت را به عنوان یک فرایند اجتماعی انکار ناپذیر دانست و افزود: سرمایه اجتماعی پلیس باعث همبستگی ملی، توسعه پایدار، قانون‌گرایی، افزایش کنترل اجتماعی، احساس امنیت و مسئولیت جامعه می‌شود.

وی به نقش خانواده در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی اشاره کرد و گفت: حق‌السهم خانواده در تولید امنیت، نظارت بر فرزندان همراه با آموزش و تربیت اسلامی است.

سردار میرفیضی مشارکت و همیاری مردم با پلیس در انجام اقدامات امنیتی را به عنوان عاملی مهم و حیاتی در پیشگیری از وقوع جرایم دانست و افزود: مشارکت مردمی در امنیت یکی از مصادیق مشارکت در توسعه ملی است.
انتهای پیام/آ

پلیس به دنبال برقراری ارتباط هدفمند و سازنده با مردم

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر