کد خبر: ۶۵۹۹۹۵۵
گروه : یزد » یزد
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۸

همزمان با هفته بهزیستی فرماندار اردکان با حضور در اداره بهزیستی از زحمات و تلاش‌های رئیس و کارکنان این اداره تقدیر کرد.

به گزارش خبرنگار حاضر درمحل گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد؛ فرماندار اردکان ضمن بازدید ازبخش‌های مختلف اداره بهزیستی اردکان و صحبت با کارشناسان و کارکنان این اداره از نزدیک در جریان خدمات و فعالیت‌های اداره بهزیستی قرار گرفت و کارشناسان هر بخش توضیحات کاملی از انواع خدمات و فعالیت‌ها ارائه دادند.

مقیمی ضمن تبریک هفته بهزیستی از زحمات و تلاش‌های رئیس و کارکنان اداره بهزیستی این شهرستان تقدیر و تشکر نمود و افزود: بهزیستی منشاء خیر و برکات فراوانی برای اقشار محروم جامعه بخصوص مددجویان دارد.

وی پیشگیری از معلولیت‌ها و آموزش‌های پیش از ازدواج و مشاوره‌های ژنتیک را عامل مهمی در کاهش تولید معلولیت در کشور برشمرد.

فرماندار اردکان در این بازدید همچنین با برخی از مراجعان و جامعه هدف بهزیستی به گفتگو پرداخت و از علل مراجعه و خدمات ارائه شده به آنان، سوالاتی نمود.

در پایان این دیدار از سوی عضدزاده رئیس بهزیستی اردکان بولتنی حاوی گزارش عملکرد سال ۱۳۹۶ این اداره به فرماندار اردکان تقدیم شد.

شایان ذکر است که بهزیستی اردکان با همکاری ۴۱ مرکز و موسسه زیر نظر خود انواع خدمات توانبخشی، اجتماعی، پیشگیری، اشتغال و کارآفرینی را به جامعه هدف و عموم شهروندان ارائه می‌نماید.

انتهای پیام/ی

فرماندار اردکان در جریان خدمات و فعالیت‌های اداره بهزیستی قرار گرفت

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر