کد خبر: ۶۶۱۴۵۶۷
تاریخ انتشار: ۰۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۳

مدیر کل کتابخانه های استان کرمانشاه گفت:گرامیداشت روز ملی کرمانشاه با اشعار شاعران کرمانشاهی برگزار شد.

معصومه حسنی خونسار، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان  کرمانشاه در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازکرمانشاه  گفت: کسی که در سپیده بامداد دل پاکان را میبیند و از وزش نسیم مقصد دوست را می شنود، فرهیخته ای که با شنیدن داستانی از دوستی و فداکاری و ایثار گلویش می گیرد و اشکش جاری می شود اینگونه انسان با چنین روحی لطیف کسی نیست جز یک شاعر.

برگزاری مراسم گرامیداشت روز ملی کرمانشاه با اشعار شاعران کرمانشاهی
حسنی خونسار در ادامه ضمن تشکر از شاعران کرمانشاهی جهت حضور در این محفل عنوان کرد: اداره کل کتابخانه های عمومی استان توفیق دارد که برای دومین بار در سال 97 در خدمت شاعران و نویسندگان بزرگ کرمانشاهی باشد.

وی گفت: این اداره کل با همکاری روزنامه نقد حال اقدام به برپایی جلسه «گرامیداشت روز ملی کرمانشاه با اشعار شاعران کرمانشاهی» کرده است تا در خدمت شما شاعران و نویسندگان کرمانشاهی باشیم و از نفس گرم و اشعار زیبای شما کنال استفاده را ببریم. 

برگزاری مراسم گرامیداشت روز ملی کرمانشاه با اشعار شاعران کرمانشاهی
غلامرضا نوری علا، مدیر مسئول روزنامه نقد حال ضمن تبریک به مناسبت روز ملی کرمانشاه، گفت: با تمام مشکلات سعی کرده ایم همیشه و همه وقت همراه و در خدمت شاعران و نویسندگان استان باشیم چرا که توجه به نویسندگان، شاعران و روزنامه نگاران استان  بسیار مهم است.

در این مراسم   شاعران مطرح و شناخته شده کرمانشاهی چون محمود امینی، حسین احمدی محجوب، شمس علیزاده، بهروز میرزایی و سایر شاعران  حضور داشتند و برنامه های متنوع دیگری از جمله شاهنامه خوانی و اجرای موسیقی انجام شد.

 
انتهای  پیام/ز

حضور شاعران کرمانشاهی در گرامیداشت روز ملی کرمانشاه

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر