کد خبر: ۶۶۲۹۷۷۴
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۸

ویدئویی از سخنان رهبر معظم انقلاب درباره خودباوری جوانان کشورمان در عرصه‌های مختلف را مشاهده می‌کنید که خودکفایی در یکی از این عرصه ها سجده شکر ایشان به درگاه الهی را در پی داشت.

رهبر انقلاببه گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ ملت ما از آغازین روزهای انقلاب اسلامی تصمیم گرفت تا این پیشه‌ و رسم غلط دوران طاغوت و نظام ستم‌شاهی را که اتکا و حیات اقتصادی و سیاسی ما به خارج از کشور و علی الخصوص آمریکا وابسته باشد را در هم شکند و به اصطلاح روی پای خود بایستد.

در طی این چهار دهه که از دوران انقلاب شکوهمند اسلامی می‌گذرد جوانان این مرز و بوم با درهم شکستن این دیدگاه که برای پیشرفت بایستی مورد حمایت آمریکا و اروپا بود، توانستند با اتکال به خداوند متعال و استعانت از ذات مقدس الهی و طلب یاری از ائمه معصومین(علیهم السلام) و تلاش و پشتکار فراوان و مطالعات شبانه روزی، در بسیاری از عرصه‌ها من جمله صنعت هسته‌ای و موشکی و نانوتکنولوژی و داروسازی و سلول‌های بنیادی و...  در زمره‌ی کشورهای پیشتاز در سطح بین المللی باشند.

در ادامه ویدئویی را مشاهده می‌کنید که رهبر انقلاب در آن ضمن برشمردن برخی از پیشرفتهای جوانان کشورمان در حوزه‌های مختلف، خودکفایی و پیشتازی در یک عرصه را به قدری خوشحال کننده دانستند که این نکته را خاطرنشان کردند که پس از مشاهده این اقدام جوانان، در پیشگاه الهی سجده شکر به جای آوردند.

برای مشاهده‌ی کامل سخنان رهبر انقلاب و دانستن اینکه پیشرفت در کدام حوزه موجب سجده شکر رهبر انقلاب شد شما را به دیدن ویدئوی زیر دعوت می‌کنیم.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر