کد خبر: ۶۶۵۰۸۲۷
تاریخ انتشار: ۱۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۶
۱۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۶
کد خبر : ۶۶۵۰۸۲۷

عنبر نسارا، ماده‌ای در ظاهر بی ارزشاست غافل از آنکه این ماده مدت‌هاست در طب سنتی کارایی دارد.

به گزارش خبرنگار حوزه کلینیک گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران؛  عنبر نسارا، ماده‌ای در ظاهر بی ارزش که تنها می‌تواند بعنوان کود حیوانی کاربرد داشته باشد غافل از آنکه این ماده به ظاهر بی ارزش مدت هاست جای خود را در طب سنتی پیدا کرده است و در درمان بسیاری از بیماری‌ها بخصوص بیماری‌های عفونی کاربرد دارد.

در همین راستا باشگاه خبرنگاران جوان قصد دارد در این مطلب به معرفی عنبر نسارا و تمامی مواردی که در زمان استفاده از آن باید رعایت شود بپردازد، پس پیشنهاد می‌کنیم با ما همراه باشید.

اسرار نهفته در سرگین الاغ ماده! / معرفی عنبر نسارا + خواص، نحوه مصرف و مراقبت‌های لازم پس از استفاده از مدفوع الاغ

 

عنبر نسارا چیست؟

عنبر نسارا سرگین الاغ ماده‌ای است که در بهار جمع آوری می‌شود و از خواص دارویی عجیبی برخوردار است.

این ماده به ظاهر مشمئز کننده بهترین دارو برای خشک کردن زخم‌های عمیق ناشی از جراحت و سوختگی است. از این ماده برای درمان عفونت‌های داخلی و خارجی گوش و همچنین درمان زخم‌های دهان مانند آفت استفاده می‌شود.

ابن سینا دود عنبر نسارا برای کاهش طول دوره‌ی قاعدگی و کم کردن خونریزی‌های ماهیانه در زنان تجویز می‌کرده است!


ببینید: عنبر نسارا، پرخاصیت‌ترین مدفوع جهان


دود عنبر نسارا یکی از بهترین درمان‌های سینوزیت‌های مزمن، سرما خوردگی، عفونت‌های واژینال و درمان انواع زخم‌های عفونی و غیر عفونی است.

بزرگتر‌ها یادشان می‌آید که این ماده در چندین سال قبل برای درمان و بهبود زخم ختنه استفاده می‌شد. برخی گوش درد را با دود سیگار آرام می‌کردند، غافل از این که دود سیگار منفعت دود عنبر نسا را ندارد.

شواهد نشان می‌دهد که دود گیاهان نه فقط در ایران، بلکه در حدود ۵۰ کشور دیگر دنیا کاربرد دارد و بسیار رایج است!

اسرار نهفته در سرگین الاغ ماده! / معرفی عنبر نسارا + خواص، نحوه مصرف و مراقبت‌های لازم پس از استفاده از مدفوع الاغ

ترکیبات تشکیل دهنده عنبر نسارا

در یک آزمایش در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی اجزای عنبر نساء با استفاده از روش کروماتوگرافی و با استفاده از دستگاه GC-MS از یکدیگر جدا شدند.

این اجزا شامل هگزان، استیک اسید، آکونیتین، بتا کاروتن، دی متیل آمین بوده است که عمدتا شامل خواص آنتی اکسیدانی، آنتی باکتریال، ضد قارچ و ضد التهابی هستند.

برخی از این اجزا نیز در درمان نورالرژی، روماتیسم، خونریزی‌های مویرگی و خارجی و اختلالات پوستی استفاده می‌شوند!

با وجود چنین ترکیباتی و دارا بودن خواص آنتی اکسیدانی، آنتی باکتریال، ضد قارچ و ضد التهابی پشکل ماچلاغ دارویی بی نظیر جهت استعمال خارجی است که استفاده از آن در درمان مشکلات زیر کارایی اثبات شده و موثری دارد.

در یک آزمایش درون کشتگاهی از دود عنبر نسا به عنوان یک دهانشویه استفاده شد.

نتایج نشان دهنده وجود خواص ضد میکروبی و ضد باکتریایی دود عنبر نسا بود که موجب مهار رشد میکروب‌ها و باکتری‌های استرپتوکوکوس موتانس، استرپتوکوک سالیواریوس و استرپتوکوک گشت.

یعنی عنبر نساء دقیقا مانند دهانشویه کلرهگزیدین در برابر باکتری‌های موجود در دهان عمل کرده بود.

دهانشویه‌ی CHX دارای فعالیت ضد باکتری قوی در برابر میکروارگانیسم مختلف دهان است، اما عوارض جانبی جدی نیز به همراه دارد؛ بنابراین می‌توانید از دود عنبرنساء برای پیشگیری از پوسیدگی و بیماری‌های پریودنتال استفاده نمایید.

دود عنبر نساء همچنین موجب افزایش فعالیت نوتروفیل‌های خون و مبارزه بیشتر در برابر میکروب‌ها می‌شود.


بیشتر بدانید: بخور و نخورهای گوشتی از نظر طب سنتی!


آزمایشات نشان میدهد که بخور دود عنبر نسا به مدت حداقل ۶ ثانیه به طور قابل توجهی از رشد باکتری‌ها جلوگیری به عمل می‌آورد.

این یکی از آزمایشاتی است که بر روی دود عنبر نساء انجام شده و مسلما نیازمند انجام آزمایشات دقیق‌تر و تکمیلی است.

دود عنبر نساء یکی از بهترین درمان‌های سینوزیت‌های مزمن، سرما خوردگی، عفونت‌های واژینال و درمان انواع زخم‌های عفونی و غیر عفونی است.

همچنین برخی معتقدند که دود عنبر نساء فرآیند زایمان طبیعی را آسان‌تر خواهد کرد!

تجربه نشان می‌دهد که استفاده از دود عنبرنسا هیچ عوارض جانبی خاصی برای بدن ندارد.

اسرار نهفته در سرگین الاغ ماده! / معرفی عنبر نسارا + خواص، نحوه مصرف و مراقبت‌های لازم پس از استفاده از مدفوع الاغ

نگاهی کلی به خواص درمانی عنبر نسارا

کاهش حجم خونریزی در زمان پریود

کوتاه نمودن زمان پریود

درمان کننده عفونت‌های واژینال

تقویت کننده تار‌های صوتی

درمان کننده سینوزیت

درمان خارش‌های پوستی

بند آوردن خون دماغ

درمان کننده سرماخوردگی

بهترین درمان برای بیماری آسم

برطرف کننده زخم‌های چرکین

درمان بواسیر

تسهیل روند زایمان طبیعی

درمان صرع

پیشگیری از پوسیدگی دندان

درمان آفت دهان

اسرار نهفته در سرگین الاغ ماده! / معرفی عنبر نسارا + خواص، نحوه مصرف و مراقبت‌های لازم پس از استفاده از مدفوع الاغ

درمان بیماری‌های عفونی با عنبر نسارا

در کتب داروسازی طبّ قدیم، خواصّ دارویی انواع مدفوع و ادرار انسان و حیوانات مختلف شرح داده شده است. جالب آنجاست که این آثار درمانی به طور مکرّر تجربه شده است و در بسیاری موارد گره گشای درمان بیماری‌هایی بوده اند که در حالت عادّی درمان آن‌ها بسیار سخت است. برای مثال با مراجعه به یادداشت‌های مرحوم فقید عبدالله احمدیه موارد متعدّدی را می‌توان یافت که درد‌های شدید مفصلی و روماتیسمی را با ضماد سرگین گاو درمان نموده اند.

البتّه در کتب طبّی قدیم، حتّی آثار استفاده خوراکی! از این دارو‌ها هم ذکر شده است، امّا از آنجا که استفاده خوراکی آن‌ها در فقه ما حرام شمرده شده است – به استثنای ادرار شتر که با رعایت شرایط و از نظر بعضی فقها، قابل شرب است – ترجیح می‌دهم از این موارد عبور کنم و به سایر خواص عنبر نسارا بپردازم.

۱. دود دادن عنبر نسارا در محیط‌های بسته مثل فضای خانه، مانند اسفند اثر میکروب کشی قوی دارد و انجام گاهگاهی این کار به ویژه در فصول سرد، تاثیر قابل توجّهی در کاهش موارد بروز بیماری‌هایی مثل سرماخوردگی دارد؛ به ویژه اگر یکی از اعضای خانواده سرما خورده باشد می‌توان با این کار از افزایش بار ویروس در فضای محلّ زندگی کاست.


بیشتر بدانید: فیبروم چه نشانه‌هایی دارد؟ + علائم، انواع و راه‌های درمان


۲. استنشاق دود عنبر نسارا یکی از راه‌های مناسب برای درمان سینوزیت‌های مزمن و حاد و سرماخوردگی است. این کار در درمان سردرد‌های کهنه نیز موثّر است. برای این کار، عنبرنسارا را در یک اسفند دود کن ریخته روی شعله کم قرار داده دود متصاعد شده را استنشاق کنید.

۳. گرفتن مواضعی از بدن که دچار خارش است روی دود عنبر نسارا، یکی از روش‌های بسیار موثّر در کاهش انواع خارش هاست. همچنین این کار، برای درمان تاول‌ها و زخم‌های ترشّح دار نیز اثر مناسبی دارد. این روش یکی از بهترین روش‌های درمانی اگزما هم هست. همچنین این کار تاثیر بسیار خوبی در ترمیم سریع انواع زخم‌ها به ویژه زخم‌های سوختگی دارد.

۴. ضماد کردن مخلوط عنبر نسارا و سرکه روی پیشانی در درمان خون دماغ مفید است.

۵. به روش‌های ذیل می‌توان از عنبر نسارا برای کمک به درمان صرع استفاده کرد:

۵. ۱- استنشاق عصاره خشک آن با سرکه.

۵. ۲- استفاده از آب عنبر نسارای تازه به عنوان قطره بینی.

۶. پاشیدن پودر عنبر نسارای خشک بر روی انواع زخم‌های تازه، علاوه بر کمک به بهبودی آنها، خونریزی آن‌ها را نیز متوقّف می‌کند.

۷. دود دادن عنبرنسارا برای کاهش خونریزی و کوتاه کردن دوره عادت ماهیانه بانوان و درمان عفونت‌های واژینال مفید است. روش استفاده به این شرح است:

برای این کار ۲ الی ۳ عدد عنبر نسا را همراه با خاکشی و اسپند، روی کمی ذغال انداخته و گلدان سفالی که ته آن سوراخ داشته باشد را روی آن برگردانید، که در این صورت مانند دودکش می‌شود، لباس زیر خود را درآورده و دامن بلندی بپوشید و به حالت نیم خیز روی آن بایستید. البته این کار بدون خاکشی و اسپند هم موثر است. اگر هم حوصله ندارید می‌توانید بدون این تشریفات خاص درمان را انجام دهید. برای این کار کمی عنبرنسارا را روی اسفنددودکن روی شعله کم قرار داده بگذارید دودش به واژن بخورد.

این کار را ۲ روز قبل از زمان پریود، ۲ روز در زمان پریود و ۲ روز بعد از پریود انجام دهید.

۸. به همان شیوه فوق الذّکر، دود عنبرنسارا در درمان و و کاهش عوارض بواسیر هم بسیار موثر است.

عفونت‌های رحمی با چه علایمی شناخته می‌شود؟

در صورتی که هر یک از علایم ذکر شده را دارید شما مبتلا به عفونت رحمی هستید. برخی از این علایم به شرح زیر می‌باشند:

رنگ ترشح سفید و بد بو می‌شود

دهان بد بو می‌شود

ضعف در عملکرد تخمدان‌ها


بیشتر بدانید: درمان عفونت‌های شدید با یک راهکار ساده طب سنتی


لکه بینی بین دو قاعدگی

قهوه‌ای شدن ران‌ها

سفید شدن رنگ ادرار

عنبر نسارا و زخم دهانه رحم

استفاده از عنبر نسارا در درمان زخم دهانه رحم کاربرد موثری دارد. بدین منظور جهت استفاده از عنبر نسارا و درمان زخم دهانه رحم ۲ الی ۳ عدد عنبر نسا را با مقداری خاک شیر و اسپند، روی کمی ذغال گداخته بریزید و سپس یک گلدان سفالی که در انتها سوراخ است را بر روی زغال‌ها بگذارید تا دود ناشی از سوختن این ترکیبات از سوراخ گلدان خارج شود. اکنون جهت بخور دادن رحم خود لباس زیر خود را در بیاورید و دامن بلندی بپوشید و سپس به حالت نیم خیز بر روی سوراخ گلدان قرار گیرید و رحم خود را بدین وسیله بخور دهید. انجام این عمل در ۲ روز قبل و بعد از پریود بهترین راه شناخته شده و اثر بخش درمان عفونت‌های واژینال و زخم‌های رحمی است.

مراقبت‌های لازم پس از استفاده از مدفوع الاغ

استفاده از مدفوع الاغ تنها برای درمان عفونت‌های واژینال و زخم‌های رحمی است و در موارد درمان فیبروم‌ها و سایر مشکلات رحمی کاربردی ندارد. با استفاده از مدفوع الاغ ماده می‌توانید بدون فریز زخم‌های رحمی از شر آن‌ها راحت شوید. این روش روشی موثر و بدون عارضه در طب سنتی برای درمان عفونت‌ها است و نظر دکتر روازاده در مورد عنبر نسارا یا همان ماچه الاغ برای درمان عفونت‌ها به صورت استعمال خارجی مثبت است؛ بنابراین پس از استفاده از این ماده استحمام نکنید و از شست و شوی واژن با آب سرد جدا خودداری نمایید.

اسرار نهفته در سرگین الاغ ماده! / معرفی عنبر نسارا + خواص، نحوه مصرف و مراقبت‌های لازم پس از استفاده از مدفوع الاغ

چگونه بوی بد عنبر نسارا را از بین ببریم؟

برای این که بوی بد عنبر نسارا را از بین ببرید کافیست یک یا دو عدد عنبر نسارا را در داخل دستمال مرطوب آغشته به روغن اسطوخدوس و گلاب بپیچانید و به مدت دو الی سه روز در جای تاریکی قرار دهید.


بیشتر بدانید: ۷ راهکار ساده طب سنتی برای «پُر شدن صورت»


سپس با سوزاندن آن و دود ناشی از سوختن آن محل زندگی خود را ضد عفونی کرده و عوامل بیماریزا را از محیط زندگیتان دور سازید.

روش تهیه عنبر نسارا

برای تهیه عنبر نسارا کافیست سری به یک عطاری معتبر نزدیک منزلتان بزنید و عنبر نسارا یا همان پشکل ماچلاغ را به راحتی تهیه و خریداری نمایید.

آیا استفاده از ماچه الاغ عوارضی دارد؟

با توجه به خواص درمانی ذکر شده می‌توان نتیجه گرفت که این محصول بدون عارضه بوده و در صورت مصرف صحیح و به جا از این ماده حیوانی دچار هیچ گونه مشکلی نخواهید شد. به طور قطع می‌توان گفت؛ ارزیابی‌ها و بررسی‌های انجام شده نشان دهنده موثر بودن این ماده است؛ بنابراین عوارض عنبر نسارا و مضرات عنبر نسارا در حد صفر است و شما می‌توانید جهت مقاصد درمانی با خیال راحت از آن استفاده کنید.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۲۱۶
در انتظار بررسی: ۰
سلام
|
Switzerland
|
۱۱:۳۵ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۴
من مشکل عفونت گوش و اگزمای گوش دارم مدتهاس دکتر میرم تاحدی خوب میش م دوباره عود میکنه . آیا عنبر نسا اثر داره؟
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۰ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۲
من عفونت قارچیِ سینوسی داشتم ...
دکترهای مافیا همۀ داروها رو برام تجویز کردند و بدتر شد !
فقط دوبار از عنبرنسا استفاده کردم و معجزه دیدم
آنی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۹ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۲
اگه بعد از دود دادن عنبر نسا استحمام کنیم چیزی میشه؟
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۱ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۱
من که اوضاع شش و ریه هام وخیمه .دکترم نرفتم یا سل دارم یا ذات الریه یا سرطان معلوم نیست و سرفه ها وحشتناک و سینه پر از چرک.یه نیم ساعت پیش کشیدم سرفه هام کمتر شده فعلا
ابی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۵ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۶
اگه عنبر نسارا تازه باشه منظورم خشک نباشه ضمادی برای سر هم از ریزش جلوگیری میکند هم موهای پورز رو ضخیم میکنه
پژواک
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۰ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
واقعا عالیه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۴ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۲
بسیار عالی بود اطلاعاتی که در خدمت ما میگذارید سپاسگزارم وخسته نباشید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۳ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۰
سلام ما همیشه با خانواده عنبر نسا استفاده می کنیم یعنی طوری بگم که بهش وابسته شدیم و به نظر من چیز بدی نیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۴ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۲
باسلام برای درمان عفونت گوش . داخل یک نخ سیگارو خالی کنید و عنبر نسا رو بصورت پودر کرده وداخلش بیزید . مثل سیگار روشن کنید و فیلتر رو دهانه گوش قرار داده ویک شخص سیگاری از سمت سر سیگار بدمه داخل گوش . در اصل دود از سمت فیلتر وارد حفره گوش میشه . تا چند روز ادامه بدین .
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۹ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۰
سلام
چند نکته:
************
************
************
فقط مدفوع الاغ ماده
که از علف های کوهی تغدیه کرده یعنی خودش از بهترین گیاهان دارویی چریده
نه کاه و یونجه ای که در خونه خورده یعنی صاحب الاغ تغدیه اش کرده
بهترین عنبر نسارا بهاره یا تابستانه است ؛می پرسید چرا؟معلومه چون اون گیاهان دارویی تو بهار و تابستان رشد میکنند نه پاییز و زمستان
خلاصه خواص عنبر نسارا به نظر خودم در یک کلام "چرک خشک کن" بسیار قوی و مؤثره
کلام آخر در خواص این ماده تردیدی نکنید و خدایا شکرت
مریم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۱ - ۱۳۹۸/۱۰/۰۷
من سینوزیت و میگرن داشتم به پیشنهاد مادرم استفاده کردم اونم فقط یکبار. الان چندماهی میشه که فقط یکبار دچار درد خفیف میگرن شدم. میشه گفت ۹۰ درصد بهتر شدم .خدایاشکرت
ملیح بانو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۶ - ۱۳۹۸/۱۰/۰۴
دوستان به هیچ عنوان عنبر نسارا خوردنی نیست فقط دود دود یکی از دوستان نوشته بود بجوشون ابشو بخورید ایشون عمدا یا سهوا اشتباه نوشتن فقط فقط دودش درمان میکنه حتما توجه داشته باشید باللخره مدفوع حیوان هست و به هیچ عنوان نخورید و استعمال نکنید فقط دود کردن فقط دود کردن
سلام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۲ - ۱۳۹۸/۱۰/۰۳
ممنون
احمدکریمی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۳ - ۱۳۹۸/۱۰/۰۳
سلام من حالم خیلی بد بود سر درد و حالت تهوع داشتم مامانم واسم ابگوشت عنبر نسار درست کرد خوردم الان حالم خیلی خوب شده به همه توصیه میکنم
جمال،
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۵
اینومیگم واسه همه سوال ها،واسه روده ومعده وداخل بجوشونین واندازه یه قاشق بخورین اب انبرنسا،،واسه مشکل تنفسی واسم وهرمشکل بینی و دهان و پوست و رحم دود کنین ونفس بکشین،فقط یادتون باشه حتما باید واسه الاغ ماده باشه،واسه هرنوع بیماری عفونی حتی سرطان معجزه میکنه،عفونت بینی،گوش داخلی دهان رحم دود کنین ونفس بکشید چه بینی چه دهان،،بنازم قدرت خدارو،،
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
کاربر محترم که مشکل نازایی دارین حتما از دود عنبرنسا استفاده کنبن و به متخصص طب سنتی مراجعه کنین تا هر چه سریع تر مشکل نازایی برطرف و صاحب اولاد شوید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۱
دوستان عزیز عنبرنسا برای درمان تمامی عفونتها کاربرد داره حتما از دود عنبرنسا برای درمان عفونتها استفاده کنین
ی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۷
سلام من مشکل نازایی دارم به نظرتون با عنبر نسا هوب میشه
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
خیلی عالیه من آنفولانزا گرفتم ولی دکتر نرفتم بعد دو روز که اصلا نمیتونستم چیزی بخورم و کاری انجام بدم به پیشنهاد یکی عنبر نسارا دود کردم استنشاق کردم به نصف روز نکشید مثل شیر از جا بلند شدم بعد دوبار استفاده از هیچ قرص و داروی دیگه ایی هم استفاده نکردم
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۹
سلام عنبرنسابرای زگیل تناسلی خوب هست یانه؟؟ممنون میشم جواب بدین
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۷
با سلام.
استفاده از عنبرنسا برای درمان آنفولانزا خوبه؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۶
سلام
کسی جواب نداد
رها
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۶
سلام من عفونت رحم دارم چند روزی است که از عنبر نسا استفاده میکنم ولی نتیجه نگرفتم باید ادامه بدم نتیجه میگرم یا ن
غ
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۲
سلام دوستان من سینم عفونت کرده زخم شده عفونت داره میزنه بیرون عنبرنسارانتیجه میده ممنوم میشم راهنمائیم کنید؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۵
عنبر نسا استفاده کنید از عفونت بیشتر جلوگیری میکند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۲
برای سرف شدید خوبه
مرجان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۰
سلام . پدرم یه ماه به خاطر سرطان روده پرتو درمانی کردن ، مقعدش به شدت ملتهب شده و زخم شده ، پزشک انکولوژ ، مسکنی تجویز نکردن و گفتن این دوره باید بگذره ، فقط آمپول دگزا که یه روز درمیون بزنه . بابام از شیاف استفاده میکرد که حالا دیگه نمیتونه( سوال من اینه ، عنبر نساء برای مشکل پدرم مفید هست ؟؟؟
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۰
من همیشه بینیم کیپ بود به حدی که حتی نمیتونستم نفس بکشم یا صحبت کنم عملم کردم اما هیچ تاثیری نداشت بینیم بدترم شد تا اینکه از انبر نسا استفاده کردم تو عرض چندروز نفسم جوری باز شد که انگار تا حالا هیچ مشکلی نداشتم
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۹
سلام عنبرنساخیلی خوبه
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۹
سلام منم سرماخوردم چندروزی چرک خشک کن خوردم ولی فایده نداشت شبی خیلی حالم بدبودشدیدا دردسرشدم اعصابم هم ریخته شد....رب ساعت یه نصف عنبرنسابردم تودستشویی دودکردم ازچشمان بارون میومدکلی اذیت شدم ولی الان دردسرم خوب شدم وحالت مسککن هم داشت
Mohsen
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۸
سلام آقا هی یا سینوزیت میگید با چیزای دیگه. من سرما خوردم گلوم خیلی اذیت میکنه داغونه داغون گلو برام مهمه فقط آیا خوبش میکنه ؟!!! تو‌چند روز ؟
بی نام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۸
سلام من تو دوران سرماخوردگی انجام دادم و بعدش یه چیزی مثه سنگ که زرد و خون آلود بود از عمق بینیم بیرون اومد احساس میکنم چیزبدی بوده و با این دود به راحتی بیرون اومد
پانا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۸
آیا عنبر نسارا مدت زمان نگهداری داره؟ شرایط نگهداری چطور؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۵
بله نباید پوسیده باشد واب هم ندیده باشد اما هوای گرم وسرد مهم نیست
نیما
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۷
برا سرما خوردگی استفاده کردم ریختم تو برگه A4 کشیدم عالی بود
قاسمی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۵
سلام من دهانه رحمم زخم بود وزیردلم دردمیکردرفتم دکترگفت سرطان داری بایداول فریزبشی بدنمونه بره ازمایشکاه تارفتم اعطاری ایشان به من عنبرنسادادروزی سه باردوددادم بدازسه ماه رفتم دکترمعاینه که شکرخدازخمم برطرف شدوپاپ اسمیرمم سالم بودوباگلاب هم خودتون وشطت شوبدیدعالیه
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۵
آیا یدونید تو درمان ibd یا همون التهاب روده میتونه مفید باشه خیر؟
قدیانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۴
منم استفاده کردم واسه سینوزیت خدایی جواب داد
ابولفضل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۴
بچه من بیماری پوستی داشت .10 تا متخصص رفتم نتونستن تشخیص بدن
یعنی بیماریی که یک ماهیه روز به روز بدتر میشد 2 روزه خوب شده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۴
باسلام وادب
عنبرنسا اصل کسی سراغ داره ؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۵
بله من خودم الاغ ماده دارم
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۴
سلام دوستان همسر من برای حساسیت پوستی که همراه با خارش بود استفاده کرد .بعد چند بار استفاده نتیجه خیلی خوب بودحتما استفاده کنید
فی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۳
من از دود عنبر نسارا استفاده کردم برای عفونت رحم روز دیگه سیکل ماهیانه شدم یه هفته زودتر از موقع علتش چیه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۳
ممنون ازاطلاعات شما سپاسگزارم
پری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۹
من لثه هام عفونی شده ی ویروسیه که جدیدا اومده عنبر نسا رو چند بار باید استفاده کنم؟
احمدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۷
عنبر النسا باید چجور استفاده کرد که برای کمر درد مفید باشد
مریم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۶
پسر هشت ساله ام در اثر آلرژی شاخکهای درون بینی اش بزرگ شده و راه تنفسی اش را مسدود کرده تو رو خدا بگید برای این مورد هم تاثیر داره و چجوری براش استفاده کنم ؟
کارور
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۵
سلام
پدرم دیابت دارن و پاشون عفونت کرده ایا میتونه استفاده کنه؟؟؟
پاسخ ها
رضا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
اشکال نداره.عنبر نسا دود بده روی زخم و هفته ای یکبار زالو بنداز.خوب میشه.برو طب سنتی
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۳
برای خلط کودک اساله هم خوبه؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۲
آیا برای درمان آلرژی خوب است ؟؟
عباس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۱
من سرفه های شدیدی داشتم جوری که دکتر می‌گفت خوب نمیشی تا سه روز روزی سه وعده عنبر نسا دود کردم از راه بینی به داخل که سریع خوب شدم
علی یاسری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۸
سلام دوستان باور کنید با استنشاق دود عنبر نسارا درد سر ناشی از سینوزیت و انفولانزای من. در حد یک بار 80 درصد کاهش یافت.
اصلا. شکر به عظمت.
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۷
بسیار عالیه .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۳
ویروس وعفونت را نابود میکند
الناز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
من به تازگی مشکل سینوزیت پیدا کردم و با یه سرماخوردگی،فوری سرم عفونت میکنه و مجبورا آنتی بیوتیک مصرف میکنم،عنبر نسارا رو چند روز استفاده کنم؟ و چند دقیقه دودش و استشمام کنم؟
در ضمن امروز استفاده کردم شدیدا دچار سرفه شدم.ممنون میشم راهنماییم کنید
پاسخ ها
حمیدرضا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۷
سلام دوست عزیز در زمان استشمام دهان و چشم خود را بسته و نفس عمیق از دود مستقبم بکشید سوزش و سرفه ژبیعی ایت خصوصا مخاطی که حساس و آلوده عفونت است به شدت اذیت میکند وای بسیار مفید است توصیه میکنم پس از آن از سرم شستشو کلرابد استفاده و از بینی به داخل تنفس طوری که تا انتهای حلق وارد شود کمی اذیت میشوید ولی این کار باعث تخلیه و ضدعفونی مجاری سینوس و بینی میشود و فوق العاده در بهبودی موثر است.
ناشناس
|
Poland
|
۲۲:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۰
سلام ، دوستی میگفت برای درمان پولیپ بینی ، میشود از دود عنبر نسارا استفاده کرد ؟ ایا این درست است یارفقط برای درمان سینوزیت مضمن موثر است ؟
تورک
|
Germany
|
۲۲:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
دوستان من ۵سال سردردی داشتم که فقط آرزوی مرگ میکردم وهمه فوق تخصص های مغزواعصاب روگشته بودم وبی نتیجه. تااینکه دوستی عنبرنساروبهم پیشنهادداد اصلا امید نداشتم مخصوصا داروهای سنتی رواعتقادی نداشتم بعد ازدوهفته استفاده بصورت استنشاقی دیدم حدود۸۰درصدخوب شدم وبعدیه مدتی کلا تموم شد الانم هفته ای مصرف میکنم واقعا فوق العادس باورکنید هرموقع الاغی میبینم درآغوشش میگیرم ومی بوسمش دکتر گفته بود یه چیزی تومغزت هست ولی پی شو نگیر بروزندگیتوبکن وبااین حرف بیشترناامیدم کرده بود واقعا عنبرنسامحشره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۴
من فیبرم دارم چکار کنم زود خوب بشم لک بینیم دارم
ناشناس
|
United States
|
۲۳:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۲
سلام من عفونت قارچی شدید گرفتم با دود کردن عنبر نسارا همون بار اول نتیجه پرفتم ولی سه روز ادامه دادم هم خارشم از بین رفت هم عفونت شدیدم عالیه ما برا هر بیماریی استفاده میکنیم جواب میده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۱
سلام همسرم بواسیرداردمیتونم استفاده کنم جواب میده؟
خواهش می کنم دراین مورد مراراهنمایی کنیدکه چگونه استفاده کنم
قبوراهنماییتون وراهنماییتون ممنون وسپاسگزارم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
سلام من دختر فبروم رحم داره دکتر گفته باید عمل کنه یعنی میشه قبل از عمل انجام بده خوب میشه چون میخواد باردار بشه گفتن اول بیاید عمل کنه
پاسخ ها
رضا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۴
بله ,موثر است بسیار زیاد طبق روش های استفاده فوق عمل کنید قطعا جواب میگیرید
این بیماری و به صورت حاد داشتیم که به بهبود کامل حاصل شد نگران نباشید...
یاسی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۵
برای عفونت گوش و سینوزیت هر کی استفاده نکنه ضرر کرده
مجید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۳
دوستان برای درمان سینوزیت بهترین راه اینه که عنبر نسارا رو داخل اسپند دود کن بیندازید سپس با به لوله کاغذی یا لوله خودکار دود اونو استشمام کنید،روش بسیار عالی و برای عفونت گوش زمانیکه عنبر نسارا شروع به دود کردن کرد اونو داخل به استکان بیندازید بعد اونو محکم روی گوشتون نگه دارید ،بهترین روش برای از بین بردن عفونت گوش
سلام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۱
قربون خدا بشم که ارزان و راحت درمان بسیاری از بیماری ها رو در دسترس و در این دارو عنبرنسارا قرار داده من که بارها نتیجه گرفتم برای آبله مرغان عالی بود و زخم های عفونی عالی بود خدایا قربونت بشم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۱
شرهان.از خوزستان..واقعا عالیه استفاده کنید دیگه لازم نداره برید دکتر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۱
واقعاًعالیه
ناشناس
|
Canada
|
۱۹:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۳
بله نباید دود به صورت مستقیم وارد ریه شود.
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۲
عالیه. من دوروز به دلیل حاد شدن سینوزیتم و سرماخوردگی شدید ۳ روز به دلیل بسته بودن بینی ام نتونستم درست بخوابم. ولی وقتی این رو استفاده کردم برام معجزه کرد.اگه مشکلتون مثل منه حتما استفاده کنید
باران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۲
عالیه نتیجه گرفتیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۱
عنبر نسارا رو بزارید توی یک شیشه مثل شیشه سس کوچیک و روشنش کنید،‌شیشه رو‌ جلوی دهان ویا گوش بگیرید ،این شیوه استفاده خیلی راحته
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۷
من سينوزيت دارم . مصرفش چجوري . ي روز درميان خوبه يا هر روز ؟ كلا تا چند روز باشه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۵
شما حتی اگر یکبار هم مصرف کنید بنظرم کفایت میکند اگر لازم دیدید مجددا فردای آن روز هم مصرف کنید درمان فوق العاده است من سالهای زیادی بود که درگیر بودم یک حمام معمولی میرفتم سریع مریض میشدم گوش چپم سالها بود اذیتم میکرد این اواخر صبح ها که از خواب بلند‌میشدم صدا کلا تغییر کرده و بینی ام کاملا کیپ میشد گاهی در در دور چشم هایم اذیتم میکرد به علت استفاده زیاد دگزامتازون حدود ۴۰ درصد از کلیه ها مو از دست داده ام لله پیشنهاد یکی از دوستام فقط یک بار استفاده کردم‌غیر از درمان ، حال عمومی ام هم خیلی خوب شده و انرژی زیادی در انجام‌کارهای روزانه کسب کرده ام پیشنهاد میکنم حتما استفاده کنید و اگر لازم شد چند روز بعد مجددا تکرار کنید هیچ عوارض جانبی منفی ندارد
فاطمه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
سلام.برای دود دادن داخل گوش به چه صورتی عمل کنیم؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۳
من برای جای ختنه پسرم که کبود شده امشب برای اولین بار اسنفاده کردم،امیدوارم خوب باشه خیلی نگرانم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
واقعا عالیه معجزه میکنه.من خودم برای ابله مرغان،تنگی نفس،درد دندون،گلودرد ،عفونت دندون و ازهمه مهمتر عفونت واژینال استفاده کردم معجزه میکنه حتما امتحان کنین.
اسماعیل
|
Korea, Republic of
|
۱۷:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۸
سلام من مدتی هست سرم درد میکنه دکتر رفتم ولی خوب نشدم
ولی شنیدم که عنبر نسارا خوبه دود کردن یا کشیدن چون پیر مردها قدیم چپوق گلی درست میکردن میکشیدن همیشه سالم بودن من خودم چند روزی ای واسه سر دردم استفاده میکنم بنظر خودم خیلی بهترم دیگه درد ندارم ایشالا که دیگه سر دردم نیاد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۸
دپد عنبر نسارا بسیار عالی هست...هرچی بگم کم گفتم عفونت های حاد رو برطرف میکنه..خانمهایی که بعد از زایمان بخیه میخورنوسزارین میشن دود بدن فوری بخیه روخشک میندازه...عالیههههههه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
سلام دود عنبر نسا واسه عفونت کلیه ومثانه خوبه؟ چطوری باید استفاده کنم..؟
سجاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۲
من باوسیرم دوبار عمل کردم از عنبر نسا کمک هم خیلی گرفتم میخاستم ببینم برای مریزیه شقاق پوشت هم خوبع هست یانه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۱
واقعا عالی بود.شوهرم درد دندان و تورم لثه داشت.الان خیلی بهتر شده
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۶
واسه دندان و لثه چه جوری استفاده کردید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۳۰
سیگار را خالی کرده و عنبر نسا را دورون ان بریز و وقت کشیدن دودوشو نزار بیرون بیاد خیلی مفیده
جولی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۷
من اصلش رو دارم با تضمین ۱۰۰ درصد نتیجه میده خودم استفاده کردم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۶
عالیه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۶
آیا برای زگیل تناسلی خوب هست یا نه تاثیر داره
منصور
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۴
من یکسال بود که ذات الریه کرده بودم هر چی دارو هم مصرف کردم خوب نشدم فقط عنبر نسا خوبم کرد عالیه عالی
مینا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۴
سلام
میخواستم بدونم دود عنبرنسا برای عفونت و سیاه شدن انگشت های دست موثر هست یا نه ؟
چون پدرم هفته پیش پیوند انگشت داشته و نوک انگشتش سیاه شده و یکی از دوستان گفتن دود عنبرنسا معجزه میکنه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۳
برای سینوزیت خیلی خوب است
سمیرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
من عنبرنسارو برای خارش وسوزش
استفاده کروم،واقعا طی دوبار درهفته استفاده ،کاملا جواب گرفتم .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
سلام
متاسفانه من برای مشکلات عفونت واژینال هرروقت عنبز نسارا رو استفاده کردم دچار خارش شدید میشم . از جای معتبر هم تهیه میکنم احساس میکنم ایجاد قارچ میکنه اگه کسی هم این مشکل رو داشته میشه لطفا بگه یعنی با مصرف عنبرنسارا نه تنها مشکل حل نشد یه مشکل هم اضافه شد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۳
اولش علائم بیماری تشدید میشه ادامه بدین چند بار خوب میشین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
عنبر نسا برای زگیل تناسلی هم درمان است یا خیر
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۹
داره عفونت ها رو خارج میکنه ،باید بعدش با آب نمک یا آب سرکه بشوری
نا شناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۵
سلامواسه زیل صورتم تاثیری داره
طاهره
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۴
برای فیبرم رحم هم خوبه خیلی خونریزی دارم
ناشناس
|
United States
|
۰۸:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۴
منم استفاده کردم واقعا معجزه میکنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۴
سلام دودعنبر نیا برای سردرد خوب هست خیلی سردرد میگیرم چقدر هم رفتم دکتر خوب نشدم
رز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۲
واقعا عااالیه، من 11 سال ازدواج کردم و هر چه دکتر میرفتم فایده نداشت به توصیه دوستان از دود عنبرنسا استفاده کردم و بعد از یک دور پریودی باردار شدم
B.n
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۱
سلام یه زخم جراحی بخیه دار که سیاه شده باشه با عنبر نسا بهبود پیدا میکنه
نسترن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۸
دوستان صدبار اینجا گفته شد و توی مقاله هم گفته شد عنبر نسارا فقط باید دود کرد خوردنی نیستتتتتتتت.....بعد بازم بعضی ها میان میپرسن ...لطفا کسی اونو نخوره
آرزو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۴
سلام من شوهرم سه روزه دندونش درد میکنه هر چی مسکن میخوره اروم نمیشه الان لثه ش ب حدی تورم داره ک نمیتونه غذا قورت بده بنظرتون اگه عنبر نسا دود کنه بهتر میشه؟
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
سلام برای ریه چطور استفاده کنم
Zohal
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
سلام برای حیوانات هم میشه استفاده کرد؟ سگم مریض شده پاروا گرفته مبشه اینم کمکش کنه تو بهبودیش
افشین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۱
چرا زود تر معرفی نکردن اینو به من بهتون بگم از صد تا اسپره آبی رنگ نفس وا کن بهتره دارو شیمیایی رو بنداز بیرون طب رو بچسب
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۹
برا درمان بواسیر چطوری عنبرنسا استفاده کنیم
شی شی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۸
کسی برای درمان کورک یا کیست های عفونی پوست استفاده کرده ک نتیحه ببینه؟من الان حدود یک ماهه کورک زدم کلی انتی بیوتیک خوردم تاثیر نداشته سه روزه دارم صبح و شب عنبر نسا دود میدم اما کورک هنوز تخلیه نشده خستم کرده جای بدیه نمیتونم هر چیزی استفاده کنم لطفا راهنمایی کنید
لیلا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۸
من از درد داشتم به مرحله مرگ میرسیدم این منو نجات داد خانوادمم مشکلات ریزو درشتشون حل شد توصیه میکنم حتما دود کنین
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر