کد خبر: ۶۶۵۶۹۸۴
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۱۴ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۶

جشنواره فرهنگی ـ ورزشی شهید باهنر، ویژه کارکنان دولت با معرفی نفرات و تیم های برتر در رقابت های انفرادی به کار خود پایان داد.

مریم نخعی زاده، دبیر جشنواره فرهنگی ـ ورزشی شهید باهنر در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان گفت: جشنواره فرهنگی ـ ورزشی شهید باهنر، ویژه کارکنان دولت به مناسبت هفته دولت با حضور بیش از هزار شرکت کننده ی خانم و آقا از ادارات کرمان در 7 رشته ی انفرادی و 2 رشته ی تیمی آغاز بکار کرد که رقابت های بخش انفرادی با معرفی نفرات برتر پایان یافت و رقابت های بخش تیمی شامل رقابت های والیبال و فوتسال نیز بزودی برگزار می شوند.

وی افزود: رقابت های فوتسال از 14 شهریور جاری و والیبال از 6 مهر ماه آغاز می شوند.

نخعی زاده به بیان نتایج رقابت های بخش انفرادی پرداخت و تصریح کرد: مسابقات دارت آقایان با حضور 47 شرکت کننده به صورت تک حذفی برگزار شد که در پایان، احمد ابراهیمی از دانشگاه علوم پزشکی، حسن عرب نژاد از اداره کل ورزش و جوانان، نادر خواجه پور از شرکت برق شمال  و رشید فرخی از اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان عناوین اول تا چهارم رقابت ها را به خود اختصاص دادند.

وی یادآور شد: در رشته ی طناب کشی آقایان نیز اداره کل زندان ها، بانک ملت و دانشگاه علوم پزشکی کرمان اول تا سوم شدند.

نخعی زاده بیان داشت: در طناب کشی بانوان هم برق منطقه ای، توزیع برق جنوب و دانشگاه شهید باهنر مقام های اول تا سوم را از آن خود کردند.

وی گفت: در رشته ی شطرنج آقایان نیز محمدرضا بذرافشان از برق منطقه ای، علیرضا موسی علی از تأمین اجتماعی و رحمان کافی زاده از توزیع برق جنوب در جایگاه های اول تا سوم قرار گرفتند.

نخعی زاده افزود: در رشته ی تنیس روی میز بانوان هم مریم سیاری از آب و فاضلاب و زرین تاج کوهستانی از علوم پزشکی مقام های اول و دوم را کسب کردند و معصومه پارسا پور از اداره کل صنعت معدن و تجارت و ملیحه محمدعلی پور از اداره کل امور عشایری به طور مشترک سوم شدند.

وی تصریح کرد: در دارت بانوان، معصومه نجمی زاده از علوم پزشکی کرمان، نسرین ریکی از علوم پزشکی کرمان و زهرا محمدحسین پور از توزیع برق جنوب مقام های اول تا سوم را تصاحب کردند.

دبیر جشنواره شهید باهنر فرهنگی ـ ورزشی شهید باهنر یادآور شد: در رشته ی آمادگی جسمانی بانوان نیز که با حضور ۴۵ ورزشکار از 18 اداره در۶ گروه سنی در محل سالن فجر کرمان برگزار شد، در رده سنی زیر ۳۰ سال فرشته عارفی ازآب وفاضلاب، الهام طیبی نبا از دانشگاه باهنر اول و دوم شدند.

نخعی زاده بیان داشت: در رده سنی ۳۰ تا۳۴ سال نیز الناز قاسمی از علوم پزشکی، فاطمه پورعسکر از راه آهن، مریم فروغی از برق جنوب و زهره امیری از صنعت معدن و تجارت عناوین اول تا چهارم را از آن خود کردند.

وی گفت: در رده سنی ۳۵تا۳۹ سال هم لادن رضازاده از علوم پزشکی، زینب روانگرد از دانشگاه باهنر، مریم سامزاده از شرکت توزیع برق شمال و سحر سبز بلوچ از ادره ورزش و جوانان بر سکوهای اول تا چهارم ایستادند.

نخعی زاده افزود: در رده سنی۴۰تا۴۴ سال، عاطفه حسینخانی از شرکت توزیع برق شمال، مهدیه اسلامی از دانشگاه باهنر، مریم گنجی صفار از آموزش و پرورش ناحیه۲ و ثریا اکبرپور از اداره کل کار و تعاون اجتماعی مقام های اول تا چهارم را کسب کردند.

وی تصریح کرد: در رده سنی ۴۵ تا۴۹ سال، معصومه آذریان از آب و فاضلاب، معصومه باغینی از علوم پزشکی، سیده نفیسه امیر جهانشاهی از اداره زندانها و معصومه پارسا از اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی اول تا چهارم شدند.

نخعی زاده یادآور شد: در رده سنی ۵۰ سال به بالا هم سیمین شجاعی از آب و فاضلاب، گیتا گرامی از اداره ورزش و جوانان، مینا پرنده افشار از ادره صنعت، معدن و تجارت و  مهین محمد حسینی از تأمین اجتماعی عناوین اول تا چهارم را از آن خود کردند.

وی با اعلام اینکه سرپرست فنی مسابقات آمادگی جسمانی را مطهره کیمیا برعهده داشت، گفت: فائقه خواجه کریم الدینی، ژانت زابلی و محمدی این رقابت ها را قضاوت کردند.

نخعی زاده افزود: در رشته ی بدمیتون بانوان نیز میترا آزما از اداره آموزش و پرورش ناحیه 2 و مهشید عطاری از آموزش و پرورش ناحیه 2 به مقام های اول و دوم دست یافتند و مریم وجدان دوست از اداره تامین اجتماعی و اعظم انجم شعاع از آموزش وپرورش ناحیه 2 به طور مشترک سوم شدند.

انتهای پیام/ب

پایان رقابت های انفرادی جشنواره کارکنان دولت در کرمان

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر