کد خبر: ۶۶۹۷۲۱۷
گروه : زنجان » زنجان
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۹

رئیس مرکز خواهران الزهرا از توسعه و گسترش آموزش زنان روستایی و عشایری با بهره گیری از مربیان مرکز جهت کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی خبرداد.

آموزش زنان روستای و عشایری در راستایی ایجاد فرصت های شغلی پایداربه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زنجان؛ مریم قدرتیان رئیس مرکز خواهران الزهرا با بیان اینکه بیش از نیمی از جمعیت جامعه را بانوان تشکیل می‌دهند افزود: جوانان و افراد جویای کار برای آنکه جذب بازار کار شوند بایستی از ظرفیت آموزش‌های فنی و حرفه‌ای بهره‌مند شوند و دولت نیز از این آموزش‌ها که در راستای ایجاد فرصت‌های شغلی پایدار است حمایت می‌کند.
وی تصریح کرد: ایجاد اشتغال، نه فقط در شهر که در مناطق روستایی و عشایری نیز مورد توجه مسئولین است و برای این منظور دولت تسهیلات ارزان قیمت را به طرح‌های تولیدی و اشتغالزایی روستایی ارائه داده است .

وی اظهار کرد: آموزش‌های فنی حرفه‌ای ارائه شده استان در ۵ خوشه خدمات، صنعت، کشاورزی و فناوری راهبردی است و حضور بانوان در این آموزش‌ها در شهر‌ها و روستا‌های استان از رشد مطلوبی برخوردار بوده است. قدرتیان در پایان از رشد شرکت بانوان روستایی و عشایری در دوره‌های آموزشی برگزار شده توسط مرکز در روستای اوغلانلو در دورشته راسته دوزی و مانتو دوزی اظهار امیدواری کرد.
 
انتهای پیام/ن
 

آموزش زنان روستايی و عشايری با بهره گيری مربیان فنی و حرفه ای استان زنجان

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر