کد خبر: ۶۶۹۷۶۷۷
گروه : فارس » شیراز
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۲۳:۴۱

تیم مترجمان و مبلغان بین المللی موکب احمد بن موسی (ع) امسال برای نخستین بار فعالیتش را در مسیر پیاده‌روی اربعین آغاز می‌کند.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز؛ میلاد امیری نژاد مسئول کمیته روابط عمومی موکب احمدبن موسی (ع) گفت: برای اولین بارتیمی از مترجمان و مبلغان بین‌المللی در مسیر پیاده‌روی اربعین و تیمی در کنار موکب احمدبن موسی (ع) فعالیت خواهند کرد.

وی افزود: قرار است یک موکب بین‌الملل در کنار موکب احمدبن موسی (ع) برای زائران غیرایرانی ایجاد و در آن پیام اربعین ارائه شود.

امیری نژاد ادامه داد: به منظور معرفی حضرت شاهچراغ (ع) به زائران اربعین تعدادی از خادمان حرم مطهر که مسلط به زبان‌های مختلف بودند از سال گذشته فعالیتشان را برای معرفی حضرت احمدبن موسی (ع) به زائران به ویژه افراد غیرایرانی آغاز کرده اند.

وی گفت: هدف ما ایجاد وحدت و همدلی است تا مسلمانان بتوانند به یک ید واحد تبدیل شوند و در میان غیرمسلمانان اهداف قیام عاشورا و پیاده‌روی اربعین را تبیین کنند.

امیری نژاد با بیان اینکه گسترش فعالیت‌های بخش بین‌الملل موکب احمدبن موسی (ع) نیازمند تعیین نقشه راه و مستندنگاری و تهیه بانک اطلاعاتی است، گفت: تلاش می‌کنیم تا سال آینده بتوانیم در بخش بین‌الملل خدماتی را به ۴۱ موکب استان فارس و موکب‌های سایر استان‌ها ارائه داده و این خدمات را در سطح ملی ارائه دهیم.

مسئول کمیته روابط عمومی و بین‌الملل موکب احمدبن موسی (ع) تصریح کرد: این موکب در کربلای معلی از ۲۹ مهر فعال خواهد بود و از افراد توانمند در این حوزه برای همکاری در بخش بین الملل دعوت می‌شود.
انتهای پیام/ر

فعالیت مبلغان بین المللی موکب احمد بن موسی (ع) در مسیر پیاده‌روی اربعین

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر